Çok güzelim ama sürekli çıkma teklifi almıyorum ya da sevgilim pek olmuyo diyeyim?

Arkadaşlar ben bakıldığında tekrar bakılan bir kızım tabiri caizse güzellik fizik herşey yerli yerinde fakat sevgilim yok gelip de çıkma teklifi eden erkek veya flört etmeye çalışan erkek çok nadir çıkıyor huy olarakda tanıdığım herkes iyilik abidesisin diyor yani bakıldığında içi çok iyi de denilcek bir kızım neden böyle oluyoki merak ediyorum?

0|0
12|26

En İyi Erkek Görüşü

• İyi olan huylarını davranışlarını herkesin içinde değil de iyi olmaya çalıştığın kişilere yapsan çok daha faydasını görürsün (bence yani :) )

1|0
    0|0
    • Aslında bundan dolayıda olabilir :D Ben her erkeğe aynı muamele yapıyorum ayırt etmem şart

En İyi Kız Görüşü

• eee bende güzel fiziği her yerinde kızım böyle bir kız olunca poh mu oluyoruk? çok güzel olmak demekki yeterli değilmiş , bunun güzellikle veya çirkinlik alakası yok , bunları yazdıklarına göre zalakmışsın , akıl yürütemiyormusun sen insanın neden sevgilisi olmaz? hoslandığın kişi olmamıştır seni beğenmemiştir , sende birini beğenmişsindir oda seni beğenmemiştir , diğer erken ortamla alakalı , sen kendine göre güzelsindir seni beğenmeyende olabilir , hem sevgilin olması şart mı illa sevgililik bir ihtiyaç mı neyin kafasını yaşıyor bu ks? :/

1|0
    0|0
    • İlla sevgilim olsun isteseydim illaki bulurdum amacım bana yaklaşmaya erkeklerin niye çekingen davrandıklarıydı bazı arkadaşların görüşüyle bir fikir yürütebildim zaten ayrıca ilgi manyağı biriyle alakam yok

• olsun yap demeseydim yapmıcaktınn yazdım bunu kenara :D

• :D :D

Erkekler Ne Diyor 25

• Bakışların sert veya utangaç bir kız olduğunu düşünüyorum genelde bu sebepten böyle şeyler çıkıyor. Ama önemli olan bunlar değil be boşver seni seven biri birgün denk gelir zaten hergün bir kaç teklif gelse herkes sıradan dersin o zaman da kimi seçeceksin ki

0|0
    0|0
  • Sevgilisi vardır; Yalnız değildir mantığı ve Bu kız çoook güzel bize bakmaz mantığı.

0|0
    0|0
  • Bende devid backham memnun oldum kanks

0|0
    0|0
  • Surekli yok ara ara var yani akmasada damliyor desene. Birazdan buradan talibin cok olur ;)

0|0
    0|0
  • çok çıkma teklıfı alıpta napacan dikkat et onlar çıkma teklıfı değil çakma teklifi :D

1|0
    0|0
  • kendimden örnek vereyim ki aynı durumdayım yakın samimi olduğum kızlardan aldığım cevap şöyle sana bakıyorlar fakat kesin sevgilisi vardır diye düşünüyorlar biz bilmesek bizde aynısını deriz diyolar. zaten kuzenlerde inanmıyo kız arkadaşım yok dıyorum yalan söylüyon diyorlar hayat naparsın çirkin olsan bakmazlar güzel olsan bakmazlar tuhaf :))

0|0
    0|0
  • Buralardan çıkar

0|0
    0|0
  • Gerek yok senin gibi bir insana demek ki

0|0
    0|0
  • Görmemislerdir seni. Anons edelim sıraya gecsinler.

0|0
    0|0
  • Niye egonu mi tatmin etmek istiyorsun çok çıkma teklifi alarak?

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle soğuk birisin

0|0
    0|0
  • Güzelliğin neye göre kime göre?

0|0
    0|0
  • Kizim sunu unutma bizim Turk erkekleri abaza olduğundan guzel cirkin ayirmio sen kendini guzelim saniosun ama herkese ayni bakiolar yani yicek gibi. sevgilin olmamasinin nedenide secici olman iyisini araman ayni ben gibi

0|0
    0|0
    • Birde hepsi bana bakmaz düşüncesindeler

• vardır bir iticiliğin

0|0
    0|0
  • Fotonu koyda gorelim bakalim dedigin gibimisin

0|0
    0|0
  • Nerde yaşadığını söyle yakınsan çiçek çikolata alıp geleyim

0|0
    0|0
  • Seni Popüler sanıyolar tahminim :)

0|0
    0|0
  • Belki kendini begenmişligndendir

0|0
    0|0
    • Öyle kendini beğenen biri değilim :D Tam tersi kendimden kusur ararım hep

• Erkekler sadece bakıyor :D Teklif eden yok yani ciddi düşünülen bir kız değilim

• Belkide ciddi düşünulen kizsın çok entrsan şaşirdm ayrica teklif gelmemesine

• tabi tabi kesin öylesindir tabi :D:D:D:D güldürdün :D:D:D

0|0
    0|0
  • benimle cıkk

0|0
    0|0
  • Henüz seni görmedim o zaman tüh knk 😱😇

0|0
    0|0
  • bir nasılım yapta görelim

0|0
    0|0
  • Daha sosyal ve sıcaklığı hissettirici davranırsan teklifler artabilir

0|0
    0|0
  • kanka çok güzelsen, bunun sevgilisi vardır diye yanaşmıyorlardır.
    ya da toton çok havadadır ondan yaklaşmak istememişlerdir

0|0
    0|0
    • Ya ne öyle toton havada neyim :D Ya gerçekten havalı olmaya çalışan tipte bir kız değilim tipim öyle gösteriyo sadece

• haaa az önce kanka demiştim ya ben sana onu duymamış ol o zaman :) bende yüreyeyim sana :D

• Aslına bakarsan aranan bir kızsın ama değerini bilen yok tanımak isterdim seni

0|0
    0|0
    • Bir de sakın kendini sevgili yapma pahasına bozma böyle çok iyisin

• Dediğim gibi üzme kendini zaten iyi bir şey değil evlenene kadar yapma bence kendini eşine sakla her konuda sevgi aşk vs

• Teşekkürler saklıycam zaten dinende böyle emredildi

Kızlar Ne Diyor 11

• soğuk davranıosundur

0|0
    0|0
  • Belki kendini begenmis oldugun icindir

0|0
    0|0
  • Belki de bunları dile getirdiğin içindir ha

0|0
    0|0
    • Burda dile getiriyorum gizliden normalde kendimin kusurlarını arar bulur söylerim herkese diğer türlü havalı göründüğümü söylüyolar zaten

• Normaldir bende erkek olsam bende böyle kendini beğenmiş tiplerle muhattap olmam.

0|0
    0|0
  • Güzel kızların yalnız olmalarının sebebi erkeklerin konuşmaya cesaret edememeleridir

0|0
    0|0
  • belkide ileride karşına çıkacak olan mükemmel insan için saf tutuluyorsundur

0|0
    0|0
  • Kesin sevgilisi var diye düşünüyorlardır

0|0
    0|0
  • Egodan dolayı olabilir

0|0
    0|0
  • belki düşündüğün kadar güzel değilsin..

0|0
    0|0
  • Sen kendini çok seviyosundur bir erkek iyi huylusun diyosa tip yok ama üzülme diye iltifat ediyorum diyodur aslında

0|0
    0|0
  • Iki seçenek var. Ya etrafında layigin yoktur. Herkes o bana bakmaz ya da kesin sevgilisi vardır diodur

Ya da Şu an ki gibi konusuyorsan eger kendini begenmislik yaptığını zannediolardir

0|0
    0|0
Yükleniyor...