Bana Kivircik sacmi yakisiyo duzmu?

Sacimi kizila boyatsam nasil olur 😄Ingiliz ve fransiz erkekleri begenirmi zayiflarsam 😄cirkin biri degilim cunku 😄 neden turk istemiyosun diye soruyosunuz ben ona baglanirsam gider baskasini sever ben sevdimmi baskasini dusunmeyen bir kizim 😢😢😢oyuzden korkuyom😢fransiz jngiliz olursa en azindan burda kimse yavsayamaz ona 😔turkiyede en azindan sevdigim insani o lardan korkurum cunku ben biriyke sevgiliyken baskasiyla konusmama oyleyim ben karsi tarafa nasil oyleysem oda bana oyle olsun 😢😢Bana Kivircik sacmi yakisiyo duzmu ?

Güncellemeler:
Brazilya fonu yaptircam 😄

0|1
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• düz saç seni daha bakımlı gösteriyor.

0|0
    0|0
    • brezilya fönü yaptırma, sonuçları kötü olabilir, zararlı ve yan etkileri olması muhtemel. doğal düzleştir.

18 yaşındaki İlayda Kodak, 3 yıl önce gittiği bir kuaförde Brezilya fönü yaptırdı. Ancak işlem yapılırken saçlarının yandığını iddia eden Kodak, "İşlem yapılırken kuaförüm hem bana hem kendine maske ile gözlük taktı. Ne olduğunu anlayamadı. Burnuma çok kötü bir koku geldi. Saçlarımın yandığını hissettim. Gözlerim yaşardı ve başım döndü. İşlem bittikten sonra 3 gün boyunca saçlarımı yıkamadan oraya gitmemi istediler. Ve 6 ay saçımın bozulmayacağını iddia ettiler ancak saçım bir ay bile dayanmadı. Hatta saçlarım yanmakla kalmayıp dökülüp koptu" dedi.

http://www.cilt.net/brezilya-fonunun-zararlari/
      www.sabah.com.tr/.../brezilya-fonu-kanser-yapiyor

• Oyle her yerede yapilmaz bn arastiyom ucuz diye onune gidene giderse oyle olur

• Saç bakım uzmanı İlker Yavrutürk, ayda ortalama 12 kadının Brezilya fönü yaptırdığını söyleyerek, "Kullanılan ürünler eğer uygulandığında gözleriniz yanmıyorsa, yaşarmıyorsa, burnunuza kötü bir koku gelmiyorsa ve üç gün üst üste işlem yapılan saça maşa uygulanmaya kalkışmıyorlarsa ürünün içerisinde formaldehit maddesi yoktur" dedi. Kendisinin de geçen yıllarda formaldehit içeren bir ürün kullandığını anlatan Yavrutürk, "Müşterilerimden bir tanesi Amerika'dan getirdi. Ancak ürünü çıplak elle saça uyguladığımda ellerim buruştu, burnumuza çok keskin ve kötü bir koku geldi. Hatta yanımda çalışan arkadaşlarımdan bir tanesi istifra etti. Sonradan öğrendim ki kullandığım ürünün içerisinde zehirli olan ve alerjik reaksiyon gösteren kimyasal var. Bir daha da asla kullanmadım" diye konuştu.

En İyi Kız Görüşü

• brezılya fönu yaptır bende yaptırdım cok memnum

0|0
    0|0
    • Sey ben daha once boya surmeedim acicada surmedim acaba tutarmi hic islemsiz sacima

• daha guzel tutur ama ıyı bır yerde yaptır ucuz yerlere gıtme yaglı oluyo cok kotu oluyo

Erkekler Ne Diyor 20

• Düz daha iyi..

0|0
    0|0
  • düz saç daha iyi kıvırcık yapma

0|0
    0|0
    • Bn yapmiyomki 😢lanet olsun banyodan sonra kendi oouyo😢

• Yaş kaç rapunzel

0|0
    0|0
  • Düz diyim kank :D

0|0
    0|0
  • 3 e vurdur kank.

0|0
    0|0
  • düz daha iyi

0|0
    0|0
  • duz.

0|0
    0|0
  • düz daha tatlı

0|0
    0|0
  • üçüncü fotodaki gibi çok hoş

0|0
    0|0
  • kıvırcık gitmemiş sana

0|0
    0|0
  • kanka bence sen zirvede bırak bu işi. Bu muhabbet terso haberin olsun

0|0
    0|0
  • Kesinlikle düz :)

1|0
    0|0
  • Düz bence

0|0
    0|0
  • Hiçbiri :D

0|0
    0|0
  • çok bir şey değişmiyor

0|0
    0|0
  • Düz saç

0|0
    0|0
  • Komple kazıt bence

0|0
    0|0
  • Düz daha iyi

0|0
    0|0
  • Düz yakışıyor

0|0
    0|0
  • Canim benim yasin daha kucuk takma kafana boyle seyleri cok guzel bir kizsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• detayi okuduktan sonra bayaa bir uzuldum

0|0
    0|0
  • Gel ortada buluşalım ve kazıt

0|0
    0|0
  • Bence önce Biraz büyümen gerek sima olarak kızıl seni çok karıştırır bence yapma

0|0
    0|0
  • Düz.

0|0
    0|0
  • Yakışır.

0|0
    0|0
  • İngiliz ve fransiz erkekleride bize ölüyordu

0|0
    0|0
  • düz ve hafif dalgalı