Peki siz bunun farkında mısınız?

Gülen gözlerimize saldırdılar.
Gençliğimize saldırdılar.
Çocuklarımıza, gelecek umudumuza, hayallerimize saldırdılar.

Peki biz şimdi çocuklarımızı nereye emanet edeceğiz?
Okula gönderemeyeceksek, minibüse bindiremeyeceksek, ülkenin başkentinde gezdiremeyeceksek ne yapacağız bu çocukları biz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Siyaseti bir kenara koyalım. Bu iş her şeyden önce insanlığımızı kaybettiğimiz, ruhumuza yapılan bir saldırıdır. 37 Kişinin ölümünün kelimelerle bir karşılığını bulamıyorum. Beni en çok acıtan kısmı ise kanıksamış olmamız. 6 Ayda 3 saldırı. Evlerinde, işlerinde oturup çay içenler tehlikenin farkında değiller. 37 Kişiden hiç birisini tanımıyorum ama onlar benim de eşim, kardeşim, annem, babam veya yavrum olabilirdi. Bugün Ankarada yarın burada.
    Yaşadığımız süreç acı dolu ve tehlikeli. Üzerinde hep birlikte düşünmemiz ve hareket etmemiz gereken bir belaya bulaştık.

SOn bir sözümde yitip gidenler için. Hepsine Allahtan rahmet, geride kalanlara başsağlığı diliyorum.

Böyle olmamalıydı...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• kuran kursuna falan gönderin daha güzel

0|0
    0|0
    • Oraya da bomba atmayacaklarından nasıl emin olacağız?

• oralar pek belli olmuyor
      hani böyle analarmız mukabeleye gidiyor ya hah o tip yerlere gönderin valla daha güzel.

• Zamanında empati kurabilseydiniz bunların hiç biri yaşanmazdı. Ne zamanki benim değil onunda çocuğu dersin, İşte ozaman feraha kavuşuruz.

0|1
    0|0
  • evet farkındayım ve çok üzülüyorum :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya bitmesini bekliycez ve üzerime ne düşüyorsa yapmaya hazır olucaz veya beklerken ölüp gideriz

0|0
    0|0
    • Bu şekilde yaşamaya alışmamız gerekiyormuş. O nedenle ölenler ölür, kalan sağlar bizimdir modunda yaşamaya devam ettiriliyoruz.

• Sultanlik sevdalilarina dur diyeceksiniz gerekirse ayaklanip kaddafi gibi asacaksiniz. Hoş kaddafi hicbir sekilde hak etmedi ama hak edene yapacaksiniz

0|1
    0|0
Yükleniyor...