Arkadaşlıklarınızda seçici misiniz?

"Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim." demiş atalarımız... Peki siz arkadaşlık edeceğiniz kişileri seçebiliyor musunuz? Belirli kriterleriniz var mı?

0|0
3115

En İyi Kız Görüşü

• Ben bu konuda pek başarılı degilim. Gönder kazık kamyonunu 😃

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• muhakak ki arkadaslarimla ayni yöne bakabilmeliyim anahtar kelime saygi bana saygi gösterirse bende ona saygi duyarim
    yani saygi kavramini bilen insanlarla arkadaslik kuruyorum hep

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 30

• Güzel soru. İnsan olan ve insani vasıflara sahip herkesle anlaşabileceğimi düşünüyorum. Fakat kendini çok farklı pazarlayan insanlar var..

İnsan sanıyorsun da içinden resmen canavar çıkıyor. Kimse yüzünü belli etmiyor en başından itibaren. Zamanla görüyorsun bir takım şeyleri ve genelde gördüklerin pek iç açıcı olmuyor.

Kalp kırıyor ve bununla övünüyor, bencil olmakla da övünüyor böyleleri. Seninde dediğin gibi 'herkes hakkında fikirleri var, bir kendileri hakkında yok!'

O yüzden sanırım artık daha seçiciyim.. biri yardım mı istiyor? bana ne. Geberiyorlar mı? bana ne. Düşmüş mü? düşsün bana ne. Az-öz insan olması taraftarıyım.. herkesle iyi olayım deyip şekilden şekle girmeye gerek yok.

Yaş ilerledikçe ne kadar az şey bildiğini fark ediyorsun. Bildiklerinden çok bilmediklerin seni korkuyor. Az insan, çok huzur.. Fazla anlayışa gerek yok. Zararı dokunmaya başladığı an hayatından çıkarmak lazım. Ben zararları olsa bile bir anda silip atmıyorum, ve hep bu iyi yönümden kaybettim.

Kötü olmak lazım.. :) Kötüler kazanıyor boşver.

0|0
    0|0
  • Sanırım bu yüzden hiç arkadaşım yok. şu an bir nikahım olsa , şahidim olacak kimse yok. Durum vahim...

0|1
    0|0
  • İşime gelenlerle pek seçici değilim, kafalar uysun yeter.

0|1
    0|0
  • İnsanda da kalite aramak lazım. Anlayışa bakarım ben :)

0|1
    0|0
  • Tabi ki seçeriz. Pazardan portakal almıyoruz sonuçta arkadaşlık kuruyoruz. Belki başta nemrut gibi bir imaj çizebilirim, çünkü kimseyi tanımadan içimi açmam. Ama tanıyınca anlarlar öyle olmadığımı. :) Karakterime uyan, samimi, yüreğime yakın gelen, ne zaman nasıl davranacağını bilen kişilerle arkadaşlık kurarım.

0|1
    0|0
  • Tabi mutlaka

0|1
    0|0
  • Seciciyim tabiki. Hayatıma kolay kolay kimseyi alamam

0|1
    0|0
  • Herkesle arkadas olabilirim. Yeter ki beni rahatsiz etmesin

0|1
    0|0
  • Fakir olmamalı 😜

0|1
    0|0
  • Evet çok

0|1
    0|0
  • Her türden ve her telden arkadaşım var ama tek kriterim kumaşının kaliteli olmasıdır.

0|1
    0|0
  • Tabi ki seçiciyim.

0|1
    0|0
  • Secmek denilemez aslinda geleni standart karsiliyorum ve kabul ediyorum.
    Kalip kalmicagini kendi belirliyor

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Seciciyim tabi

0|1
    0|0
  • Evet sinirimi bozan biriyle vakit geçiremem

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Benim 3-5 arkadaşım var ama hepside adam gibi herkesle arkadaş olmam seçerim kibirli insanlardan kendini beğenmiş havalı insanlara uyuz oluyorum daima uzak dururum öylelerinden

0|1
    0|0
  • Seçiciyim.😌

0|1
    0|0
  • Ee mutlaka

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    10

Erkekler Ne Diyor 14

• Çocukluğumdan beri bu vardır bende..
    Çok fazla arkadaşım yoktur.. Herkesle içli dışlı olamam..

Hele laubalilikle samimiyeti karıştıranları o dakka siliyorum.. Yılışıklılığı sevmem..

O yüzden arkadaşını söyle sana adını söyleyim lafı doğrudur, yerinde bir tespittir.

Beni tanımak isteyenler arkadaşlarıma baksalar kâfi..

#Vesselam

0|1
    0|0
  • Önüme gelenle arkadaş oluyorum. Kimseyi dışlamam. Zaman içinde hal ve hareketlerine göre eliyorum.

0|1
    0|0
  • Hayır değilim. Dostlukta seçici olurum anca.

0|1
    0|0
  • Evet brro

0|1
    0|0
  • ben aşırı seçiciyimdir kimin şerefsizz kimin ne kadar piçç bir herif olduğunu davranışlarından anlayabilirim. o yüzden ztn geniş bir çevrem yok etraf hem pislik hem de şerefsizz kaynıyo.

0|1
    0|0
  • en titiz olduğum konulardan birisidir

0|1
    0|0
  • evet seçiciyim.

0|1
    0|0
  • Hepi topu dört tane var dostum diyebileceğim insan..

Bulana kadar çok şey kaybediyor insan.

1|1
    0|0
  • Gelen Hosgelmis..

0|1
    0|0
  • Evet seçiciyim

0|1
    0|0
  • seçiyorum.
    karakterli, düzgün konuşan, ağır olan (yeri geldiğinde) vs vs vs

0|1
    0|0
  • yok değilim

0|1
    0|0
  • Evet seciciyimm

0|1
    0|0
  • Tavırları hoşuma gitmeyen biriyle arkadaş olmam.

0|1
    0|0
Yükleniyor...