Nasıl kendimi iyi hissederim?

Gerçekten yüzüm hiç gülmüyor. Biraz fazla kilom var. Yüzümde sivilce izleri var. Tedavi uyguluyorum diyetimi de yapıyorum ama yine de kendimi hiç iyi hissetmiyorum. 2 ay önce sevgilim benden ayrıldı 1 hafta sonra başkasıyla çıkmaya başladı. Şimdiye kadar sevmediğim kimseyle çıkmadım onu da çok ama çok sevmistim 2 kere aldatmisti baska kizla askim felan diye mesajlasmisti yine de affettim çok yalvarmisti o mesajlari hele.. Cok seviyo gibiydi cok inanmistim en son o da beni kandirinca hayatim çöktü. Kimseyle arkadaşlık edemiyorum içime kapanığım kalabalığı sevmiyorum bir kalabalığa girince kendimi tedirgin hissediyorum insanların yüzüne bakamıyorum beni deli sanıyor millet. Bir de öfke sorunum var. Bu yüzden sadece 2 tane arkadaşım var ve onlarla da rahatca çıkıp dolaşamıyorum. Çok paramız da yok. Yani hayatımı yaşayamıyorum. Ben de artık sosyalleşmek gülmek istiyorum. Içimde hep bir hüzün. Ne yapabilirim lütfen yardım edin

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Fazla kafana takma sis

1|0
    0|0
  • neden böyle düşünüyorsun üzdün :( sen bize bakma bu dünyada adriana lima aldatıldı kusuru kendinde arama. Kendine sorun yapma geçer hepsi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende 80 kiloydum diyet yaptım 70 oldum

0|0
    0|0
    • Ne kadar sürede verdin 10 kiloyu

Yükleniyor...