Ülkenin Başkentinde 6 Ayda 3 Bomba Patlıyor... evlatları Başkanlık Derdinde?

ülkede son 1 yıldır sayısız patlama oluyor son 6 aydada 3 tanesi ülkenin başkentinde gerçekleştiriliyor her seferinde kınama istihbarat sucu yok denilyor üstü örtülüp unutuluyor. Daha dün patlama oldu o kadar kişi öldü. Hükümet yanlısı gazetenin derdine bak. Mahalle yanarken f*hişe saçını tararmış. Bunlarda o misal. Daha hangi yüzle bunlara oy veriyor lan insanlar yemin ediyorum cıldırıcam bu saatten sonra bana akpliyim diyen olursa net arkadaşlığımı kesicem. Neyin kafasını yaşıyor lan bunlar hala. dertleri çok açık değilmi?

http://www.ahaber.com.tr/gundem/2016/03/14/ak-parti-rekora-kosuyor

Ülkenin Başkentinde 6 Ayda 3 Bomba Patlıyor .... evlatları Başkanlık Derdinde ?

Güncellemeler:
Aktroller nerde başlarını kumamı gömdüler yoksa

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu olaylara parti gözüyle bakmayın. 60 larda 70 lerde seksenlerde 90 larda her zaman bu ülkeyi karıştırmak, bölüp parçalamak isteyenler olmadımı? Ben hep şunu savunurum terör konuşulmaz ise biter. Medya çanak tutarsa asla bitmez. İstanbul'da yakılan bir otobüsün tek kare resmi çıkmasın gazetede terörü yapanlar asla bir otobüsü yakmazlar. Bilmem anlatabildimmi. Dostçakalın

0|0
    0|0
    • EVet haklısın ülke kan gölüne dönmüşken birileri bunun üzerinden prim derdinde koltuk derdinde. O yüzden kusura bakmayacaksın bal gibide parti olarak bakarım 13 senedir başımızda olanlar bunlar gidip putindenmi chpdenmi mhdpdenmi sorucaz hesabını. Akpli kim varsada saygım yok ilettişimimi keserim hatta gerekirse ağzını burnunuda dökerim bu saatten sonra benden saygı beklemesin kimse o kadar!

• Küfür etmeyi keser misin?

• devleti yönetenlerin hesap vermesi gerekir. istihbarat hiç mi yok ölenler masum insanlar.

En İyi Erkek Görüşü

• o başkanlık sistemi geldiğinde tecavüze uğrama sırası akpnin seçmenlerine gelecek, şimdi dilenci konumunda yaşıyorlar o zaman onu da bulamayacaklar

0|0
    0|0
    • Bunlar donunuda alsan hüloğğğ diyip mitinglerde tayyip diye bağırır bunlar putprerest çünkü. Tayyipe tapıyorlar. geçen gün tayyipin su içtiği bardağı paylaşmışlar tayyipin bardakı şerifi diye :D

• ben artık o günleri bekliyorum, eskiden şehitlere üzülürdüm artık o bile dokunmuyor AKP ve avaneleri umursamamayı öğrettiler sağolsunlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Ak partiye oy versin millet! Sloganlari bence " Daha cok bomba patlatmak, daha cok insan oldurtmek istiyorsaniz, bizi secin!" olmali

0|0
    0|0
  • Düzgün parti mi var allah aşkına bir parti var zaten..

0|0
    0|0
    • Neyin kafasını yaşıyosun? Öncelikle ciddiye alınmak istiyosan laflarına dikkat etmelisin öyle küfür etmekle olmuyor bu işler ben parti belirttim mi? Akpliyim mi dedim? Veya Chp Mhp Hdp?

• YA BAK ANLAMIYOR MUSUN? SEN KENDİN DE DİYORSUN SAYGILI OLMAYACAĞIM. DİYE OLMADIĞIN SÜRECE DE SENİ KALE ALMAYACAĞIM KİMSE DE ALMAYACAK BUNU GÖREN AKPLİ VAY ARKADAŞ HAKLI MI ACABA DEMİYECEK BU YÜZDEN BELKİ DE KÜFÜR ETME

• Almassa almasın biz yıllardır kaale aldık dinledik saygı gösterdik ee ama yeter buramıza geldi sabrımız taştı. Onlar kaale almaz asla merak etme onlar körü körüne savunur çünkü oy üzden boşa nefes tüketmenin anlamı yok bu vakte kadar nefes tükettik baktıkki boşa o yüzden adaletin bittiği yerde anarşi başlar iyi seyirler iç savaş çıkarsa o zaman görüşmek üzere hepsinin kafasını demirle ezicem öyle kinliyim ki topunu gebertsem içimdeki öfke dinmez. Herkes tarafını seçti bu saatten sonra kimse değişmez boşa dil tüketme sende tarafını seç ve bekle yakında ülkede çok kötü şeyler olacak elbet sabrımız iyice taştığında sokaklarda hepsinin kafasına sıkıyo olucaz! pkklılarda dahil buna.

Erkekler Ne Diyor 2

• Olan bize oluyor. Istemiyorum bunlarla ayni yerde yasamayi onlarda bizle istemiyor. Ayrilalim bitsin gitsin biktim artik.

0|0
    0|0
  • haklısın doğru

0|0
    0|0
Yükleniyor...