Ankarada onlarca genç ölmüş aileler acı içersinde adam fenerbahçenin attığı golü kutluyor bu nasıl bir baba?

Adam 44 lı yaşlarda koyu fenerli ve ailece iktidar partili o kadar kişi ölmüş adamın umrunda değil fenerbahçenin golüne çığlıklar atıyor bumu fanatiklik? Fenerbahçenin antrenörü bile o gencecik insanlara çok üzüldüğünü belirten açıklama yapılırken bu adam neyin kafasını yaşıyor?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Hangi adam?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Facede de bir iki olay paylaşımı yapıp sonra smileli paylaşımlar yapıyorlar. Çok da duyarlı görünmüyorlar. Hatta istihbarat açıklarını sorgulayanlara laf sokmaya çalışıyorlar. 6 ayda 3 patlama oluyor adamlar sorgulayamıyor. Kendileri veya yakınlarının da bu tür olaylara kurban gitmeleri olası bir durum. Bunun farkındadırlar umarım.

0|1
    0|0
    • Aynen katılıyorum artık hiç kimse hiç bir yerde güvende değil.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence senin asıl taktığın iktidar partili olup bunu yapması. Sen ne yapıyorsun peki dünden beri ağlıyor musun? Ateş düştüğü yeri yakıyor ne yazık ki. Milletimizin başı sağolsun.

1|0
    0|0
    • Hiç kimse onların acısını ailelerinin acısını kendi içinde hissedemez evet sadece üzülürler ama bu olayı bilipte bir gole sevinip çığlık atmak insanların tepkisini çekmekte kimsenin haddi olmamalı ayrıca o maçta iptal edilmeliydi.

• Bravo işte balık hafıza diye buna diyorlar unuttukça çok yaşarız emin ol.

• insanca yaşayalım yeter süresine biz karar veremiyoruz çünkü

Erkekler Ne Diyor 3

• Milletimiz özünü unuttu. Yozlaşmış toplumların düzelmesi çok zor hatta imkansıza yakındır.

0|1
    0|0
  • Akp li oldugunu belirtmen ne alaka?
    İster Hdp li olsun İster Chp li kimseyi yargılamak sana bana düşmez.

2|0
    0|0
    • Onun yaptıgı ne peki savunuyormusun yaptığı hareketi?

• Ulan siyasi yonden bakma diyosun ya :D

• Sen baştan söylesene ben o adamı tebrik ettim oda bizden diye :)

• fenerli ne beklersin ki işte

1|1
    0|0
Yükleniyor...