Bu ülkeden gidemez miyim gerçekten dayanamıyorum :(( ?

bir değil iki değil daha kaç kişi ölecek bünyem hassas ve bu sefer psikolojim çok kötü bozuldu rüyalarıma giriyor gerçekten dayanamıyorum. :( olanların hükümetle gayet ilgisi var hepsi sizin suçunuz, o bahsettiğiniz Allah gökten inip neden yardım etmiyor biliyormusunuz? çünkü siz insanları ırkıyla diniyce cinsiyetiyle yargılayan günahkar bir toplumsunuz. kendiniz gibi olmayanları tehdit edip duruyorsunuz eğer bir Allah varsa o sizden böyle şeyler istemez saygılı sevgi dolu olmanızı ister ama siz çıkarcısınız. bıktım hepinizden öleceksek bizde ölelim kim istiyosa o yaşasın bu ülkede yeter :(

Güncellemeler:
hepinizden daha cesurum özellikle devletin başındaki sömürenlerden çok daha cesurum ben bile geçmiş olsam çok daha kolay çözerdim net.
hepinizden daha erkeğim tamam duygusal yapıda hassasım ama en azından cesurum dürüstüm sizin gibi gizli gizli değilim. içim dışımda bir. ve asla bir sivilin ölesine izin vermezdim siz onu korkak hükümete söyleyin .

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• ülkeden gidince ölümler durcakmı

0|0
    0|0
    • psikolojimi bozdular artık bilinc altım zarar görüyor

• senin zarar görüyosa birde o aileleri düşün

En İyi Erkek Görüşü

• birincisi #lgbt bir bireye nefret söylemi üzerinden sözde eleştiri yapmanız çok iğrenç!
    çifte vatandaşlık için yıllardır bende uğraşıyorum bunda bir beis yok
    ve böyle düşünenleri sizden 10kat daha akıllı buluyorum
    diyelim bir savaş çıktı ailemden yaşlıları ve çocukları göndermek istiyorum
    nereye göndericem farklı bir ülkede evim var mı? yok param varmı? yok
    kurbanlık koyun gibi ikametlerinde kalacaklar
    bende savaşmaya karar verdim diyelim kim verecek bana silah?
    tsk bana silah verebilir mi? tsk bana ekmek verebilir mi?
    bir savaş çıksa tsk kaç kişiyi besleyebilir nereden para bulur
    ulan paranın çoğuna sahip olan başta yandaş yalaka iş adamı gazetici siyasetçi bilmemne ilk onlar kaçacak zaten hemde burada birini bırakıp savunmamak üzere
    arkadaşlar!
    bizim milletin şahsi birikimi çok az!
    orta gelirdekinlerin en fazla bir evi bilemedin arabası var kıyıda parası bile yok
    onun altındaki zaten borç içinde!
    ne hazırlığınız var? silahınız mı var? paranız mı var? sığınağınız mı var?
    bir savaş çıksa hepimiz per perişan oluruz
    canım canım konuşmayın

0|0
    0|0
    • aynen tüm ülkeler bize düşman azerbeycan bile bize karşı olacak yakında tek bir dost ülke kalmadı :(( ama hala akp de akp diyorlar

• ya cidden abi bir savaş olsa çoluğumuzu çocuğumuzu nereye koyacağız
      kundaktaki bebeğin kalkıp savaşacak hali yok ki
      ben tek seçenek olan azerbaycandan bile şüpheliyim
      rusya höt dese ne yaparlar diye düşünüyorum...

Kızlar Ne Diyor 3

• Benide götür

0|0
    0|0
  • biliyor musun istedikleri oluyor ülkeyi büyük bir kaos bekliyor ve biz sadece izliyoruz :(
    bu ölümlere kim sebep oluyorsa Allah belalarını versin.

0|0
    0|0
    • yorumlara baksana hala aynı nefret başka bişey yok

• yoruldum aynı saçmalıkları okumaktan dua edelimde bomba bize denk gelmesin o çok sevilen Hükümet yanlılarına gelsin.

• inşallah tbmm nin hepsi ölür

• Git baska yerde Çok yaşa

0|1
    0|0
    • Cok yasa demedim gebeeerr

• Korkak

• sen önce bir gizliden çıkmayı bilde ondan sonra bana korkak de

Erkekler Ne Diyor 9

• İşte sizi bu yüzden istemiyoruz
    Götünüz zoru gördü mü hemen kacarsiniz
    Sktr git bir dakika durma

1|2
    0|0
  • Ateistlik iyidir güzeldir de sorgulayan ateist iyidir. Havalı olmak için laf yapan ateisleri taşlamak gerek. Şu olayda ateistde olsan müslümanda olsan sonuç değişmez, İNSAN olan biri bu duruma üzülür yüreği parçalanır. Ama senin yaptığın ülkede ne olursa olsun ben görmiyim demek. Başka ülkeye gidip türkiyede insanlar ölmüş ben duymiyim diyorsan sen zaten insan değilsin. Bu duruma üzülürken tamam tanrıyı suçla hükümeti suçla terörü suçla ama sonra ben gidicem bu ülkeden ölen ölsün ben duymak istemiyorum demek en adi şerefsizlik, haysiyetsizlik, onursuzluk aklına gelicek ahlak dışı herşeydir. Kısacası defol git nereye gidiyorsan seni kabul eden ülkeye acırım.

0|0
    0|0
    • ben sizden inançlıyım çok şükür ama o inanç hayatınızda bir kere açıp okumaya üşendiğinz kur an ı her seferinde bizi yakmakla tehdit etmenizle olmuyor.

• Okuduğunu anlama zorluğun mu var? Sana dini inancım yok zaten benim diyorum hala kafanızdaki tanrı diyorsun. Ben sana büyü de gel diyorum sen popi olucam ben diyorsun.

• ben zaten popi yim ihtiyacım yok kes ceneni

• Olayın inançla alakası olduğunu düşünmüyorum Dış güçlerin terör örgütlerini kullanarak nasıl Suriye, ırak, gazze ve birçok yeri bitirdiler. Şimdide türkiyeye oynanıyor oyunlar. Daha çok Tek dünya devletini kurmak isteyen ülkelerin yaptığı politikalar bunlar.

0|0
    0|0
  • Hayırlı yolculuklar senin gibileride götür giderken. O bahsettiğimiz Allaha inanmıyorsan ağızına alma. Yoluna bak. İnanmadığın şeyler seni bağlamaz bağlamadığı gibi de inananın değerlerini sorgulamak sana düşmez. İlla bir şeyi sorgulayacaksan kendini sorgula.
    Kimsin? Kimin amacına hizmet ediyorsun? Bu ülkenin vatandaşlarının ve devletin yanında mısın yoksa bu adi saldırıları yapan Teror odakları ve onları destekleyenlerin yanında mı?

0|0
    0|0
    • sizin yüzünüzden birsürü insan ölüyor bunun bedelini ödiyceksiniz çok büyük günahlar işliyorsunuz fakat farkında değilsiniz.

• Pkk nın yaptıklarını onaylamıyorsun ama ona sesını cıkarmıyosun devlete saldırıyosun.
      Benle aynı haklardan faydalanıyorsun ya benim değerlerime hakaret edecek, Ben inancımı sorgulayacak kadar özgürsün ya.

• pkk ya diyeceklerimiz kalmadı artık öldürmek ten başka yapacak birşey yok. ama size saldırıyorum çünkü suçlusunuz siz hep yargılıyorsunuz milleti artık dönünde kendinize bakın kimse mükemmel değil. şimdiye kadar siz aynı şekilde sorguluyordunuz nasılmış güzelmiymiş?

• valla gidecek yolu bulursan banada haber et

0|0
    0|0
  • savaş çıksa sen savaşmadan ölürsün korkudan sanırım

0|0
    0|0
    • benim savaşım şiddetle değil zeka ile olur genelde

• kafan bu kadar çalışıyor işte yazık

• çok yazık bana acınacak haldeyim. senin gibi egosal ergenler ve ödleklerden bir cacık olmaz.

• Git bencede

0|0
    0|0
  • Burası imtihan dünyası herkes ektigini biçecek.

0|0
    0|0
  • Anlaşılan sende bir kürtsün ama LUT kavminide yaratan Allahsonuçta. İbret alalım diye yarattı kürtleri kesin iyice sapıttığınızda hepinizi ırağa toplayıp yok edecek muhtemelen.

0|0
    0|0
    • Allah'a inanmıyo ama her yoruma İnşallah yazmış ya malı.

• Kızma sert çocuk :D

• hepinizden erkeğim ayrıca erkeklik cesaret se

Yükleniyor...