Vakit birlik ve beraberlik zamanı değilmi sizcede?

Şu unutulmamalıdırki tarih boyunca islam dini ve müslümanlar üzerıne cok oyunlar oynanmıştır. Şu anda bircok ıslam ülkesı kaos, içsavas veya dıs savaslarla esir alınmış ve karıstırılmıştır. Son zamanlardada ülkemızı karıstırmaya çalısan ıc veya dış güçler özellıkle başkent Ankarada bombalar patlatarak ülkeyı kaosa sürüklemek ve ıc savas cıkarmayı hedeflemektedırler. Ama büyük Türkiye bu çapulculara hıc bı zaman kanmamış ve gereken cevabı birlik ve beraberlıgımızle vermıstır. Bizlere düşen şu kısı suclu, şu ıstıfa etsın, sunlar ülkeden defolsun demek degıl, BİR VE BERABER OLMAKTIR. ALLAHIN IZNIYLE KIMSE BU DEVLETI VE MILLETI BÖLEMEZ, YIKAMAZ. GELİN BIRLIK OLALIM. UNUTMAYALIM Kİ BU DEVLET VE BU MILLET SAHIPSIZ DEGILDIR. RABBIM BIZIMLE BERABERDIR. NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE. NE MUTLU MÜSLÜMANIM DIYENE.

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Doğru söylüyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Alttaki yazı ne mutlu türküm diyene değil dene mutlu Müslümanım diyene sözünden hoşlanmadım
    Müslüman olmayanlar ölsün mü?
    Evet bende farkındayım bence Hristiyan ülkelerin (100/40) Müslüman ve Yahudilerden kurtulup sadece Hristiyan bir dünya yapmak istiyor bunların başında da bence Rusya geliyor

0|0
    0|0
    • müslüman olmayanlar ölsün demedim. sadece oyunlar müslümanlar üzerine oynanıyo dedım. . filistin, suriye, ırak. libya. mısır ve bırcok musluman ülke karıstırıldı. müslümanlar yerlerınden yurtlarından edıldı.. şu anda da Türkiye yi hedef aldılar. dıstan yıkamayanlar içten yıkmaya çalısıyolar. her ırktan vatandaş olan ülkemıze oyunlar oynanıyo. bize düşen bir ve beraber olmak. ankarada patlatıyolarki bombayı ülkenın en stratejık yerı orası. mıllet bırbırıne düşer dıye hedeflıyolar. Ama Allahın ıznıyle asla yıkamayacaklar ülkemızı

• Tabiki Türkiyeye bişi olmasın😊

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...