Herkes tarafindan yanlis anlasiliyorum. Neden boyle olmak zorunda?

Neredeyse herkes beni yanlis taniyo. Bunu nasil duzeltebilirim
Okulda derecem var. Bu yuzden beni surekli ders calisan bir halttan anlamayan biri saniyorlar oysaki kesinlikle boyle degil.
Soguk gorunuyorum biraz. Bu yuzden kibirli ukala asosyal oldugumu dusunuyorlar oysaki insanlari kendimden cok dusunen biriyim..
En son iki tane kiz kavga ettiginde ikisine de hakli oldugunuz yanlar var demistim ikiyuzlu oldum. ikisinin arkasindan konusmus oldum. Ama cidden kotu bisi soylemedim

Nedir benim hayattan cektigim Allah askina napabilirim?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Tarafsız, sağduyulu insanı barındırmıyorlar işte. Yaşadım aynını. Kimseyi değiştiremezsin. Kulak tıkamayı öğren bence. Herkesi memnun etmek mümkün değil. Melek de olsan birileri arkandan atıp tutacak.

1|0
    0|0
    • Peki yakin arkadasin var mi? Benim yakin arkadasim baska bir okulda okuyor. Bu okulda bulamadim. Insanlarin benim hakkimda kotu dusunmesinden korkuyorum. Bu son olayda kizlar atip tutuyolarmis arkamdan baskalarina. Napmam lazim?

• Kendimi dogru ifade edebildigimden supheliyim ne yazik ki. Dedigim gibi herkes her seyimi yanlis anliyor.. Ama yine de ben dogruyum ve dogru oldugumu biliyorum. Bu yuzden yola devam...

• Aynen öyle ki karşılaştığın tepkilerin bir kısmı kıskançlık kaynaklı da olabilir. Umursamamak anlayana yeterli bir cevap..

Erkekler Ne Diyor 1

• yavvv amaaaaaan insan oglu bu yaa oldugun gibi görünmeye bak milletin istedigi gibi olma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olgunlaşıncaya kadar böyle devam eder. Şu andaki ergenler hepsi Merkez olmak ister. Çok fazla düşünme bence mütevazi ol, kendin ol

1|0
    0|0
    • Umarim buyuyunce gecer. Cunku cidden katlanamiyorum artik baska insanlarin bu hareketlerine😕

• Ben de aynı dönemi yaşadım beni ne kimse anlamıyor neden böyle neden şöyle hele tipsiz liseli olunca durum vahimdi :D Zamanla her şey değişti hayat bana güzel oldu.

Yükleniyor...