Arkadaslar kiz kavgasi icin bana teknik ve tuyo verin. Olayi bir zahmet detayda okur musunuz?

Sinifta iri cusseli bir kiz var. Simdilik benle ugrasmiyor ama cevresindeki arkadaslariyla tartistigimda hemen burnunu sokuyor. Yani hakli oldugum halde beni azarliyor. bir gun sacimi basimi yolcak diye tirsiyorum :D Zaten kavgada pek iyi degilim. Bu gune kadar kimseyi dovemedim. Cunku hep tektim. Tek takiliyorum. Karsimdakilerin ise bisuru arkasi var. Yani ezik gibi biseyim. Ama bu kizi dovmek istiyorum. O yuzden bir kisi kendisinden guclu bir grubu nasil dovebilir. Ergence gelebilir lise 4'teyim. Ama is olsun diye degil. Cok zoruma gidiyor. Psikolojik bunalim yasiyorum. Gercekten kendini savunamamak cok kotu bir durum.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• once tum ınancını topla ve dırek hedefe gıt en basları neresı kım onu bul ona gıt kalabalıgın ıcınden gozlerıne bak dıklen ve sana bırsey aldım o nu vermek ıstıyorum de cantandan bıber gazını sık once onun yuzune sonra dıgerlerıne salla yapacak brsey yyok sonrada oradan yuruyen adımlarla uzaklas

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yanina iki uc oglan arkadas al cikista sıkistir bir hot desin oglanlar bunlara jsjdjd bida agizlarini acamazlar tabi sert olcak oglanlarla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 1-Kavga en son seçenektir ve savunma amaçlı bütün seçenekler tükendiğinde kullanılmalı 2-Kavganın yüzde 80 i cesaret , gerisi ise güç ve tekniktir. 3- Konuşup uzlaşmak en takdir edilecek yoldur.. O kızla bire bir başka bir ortamda konuş.

1|0
    0|0
    • Konusmak imkansiz da bende cesaret 0 en kucuk bir tartismada bile ellerim titriyo. :D

• O zaman sınırlarına göre davranmalısın. Ama sana fiziki saldırı olursa asla geri çekilme.

• Hmm tm

• Kung fu ogren

1|0
    0|0
  • eğer kavga edeceksen ilk darbe olarak buruna iyi bir yumruk at.. gözleri yaşarır seni göremez işin kolaylaşır...

1|0
    0|0
  • Kıyamam ya sana garibim tek başına saçını tut dizinle burnuna vur kendine gelemez 😁

1|0
    0|0
  • Onu kendine yaklastirmadan. Saldırman. Gerekir yoksa seni yer :)

1|0
    0|0
  • Sacini topuz yap icine igne koy bakalim cekebilcekmi sacini😀

1|0
    0|0
    • Dahice :D

• Ama bana kalirsa umursama hic ugrasmazlar senle kavgaya gerek yok bisi derlerse haklisin diyip geciceksin oylelerine

• Bencede zaten vazgectim :D hep haklisin veya tamam diyip geccem.

• Koruma ararsan yardım edebilirim sana?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...