Bugün seçim olsa oylar kime?

Koşa koşa akp ye yine oylar. Buna eminim hemde artmıştır. Ben oy kullanmak istemiyorum Devlet Bahçeli saolsun elleriyle çekti ipimizi

Güncellemeler:
Konu : gündem ve siyasi değiştiriyorum

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Bahçeli gitse çok daha iyi olacak, nitekim eskiden onu da severdim. Fakat zıvanadan çıktı. Parti teşkilatını kapatmalar falan. Ama sırf partinin ideolojilerini sevdiğimden yine yeniden Mhp derdim. Ama Bahçeli'nin görevi son bulsa Akşener ya da Ogan gelse o zaman hiç aklımda soru işareti de kalmayacak.

0|2
    0|0
    • Evet meral hanım da sağlam sinan ogan da ben meral akşener diyorum daha tecrübe sahibi yönetimde👍🏻

• Aynen benim gönlümden de Meral Akşener geçiyor. İnşallah o geçer yönetimin başına da bir nebze olsun Mhp hakkındaki olumsuz düşünceleri ortadan kaldırır.

En İyi Erkek Görüşü

• Son 6 ayda başkentimizde 3 kez bomba patlatılıyor ve bu ülkede yaşayanlar iktidar partisine hesap sormak yerine tam tersine koşa koşa onlara oy vereceğini söylüyorlar.
    Bu parti değil miydi teröristlerle masaya oturan ve onların gelişmesine göz yuman. Terörle pazarlık süreci vatan hainliğidir. Biz bunları söylediğimiz de "Susun ve ileride ülkenin iyi olacağı günleri bekleyin" dediler. Gördük ülkenin iyiliğini Sur'da ve Ankara'da.
    Komşularla çatışmak yerine bu işi güzellikle çözmeyi deneyin. Uçak düşürerek, başkentlerine girmekle tehdit ederek veya ülkelerinin içişlerine karışarak bu sorunu çözemezsiniz demiştik. O zaman ne dediler "Bize bir şey olmaz" Gördük bir şey olmazı. 6 Ayda 3 bomba sadece Ankara'da. Ekonomik sorunlar, siyasal çalkantılar ve iç/dış politikadaki huzursuzluklar insanların ölümüne neden oluyor.

Daha ne olması lazım ki iktidar partisinin bize zarar verdiğini anlamamız için. Bu kadar akılsızlık bize daha çok cana mal olacak ama bunu da anlamayacak büyük bir kesim var ülkede.

1|3
    0|0
    • Senin gibi adamları görmek çok iyi konuşsam çok şey var ama burası bunun için hiç yeri değil umarım çok kötü olmadan halkım gözünü açar bekledikleri deccal belkide çoktan geldi

• Hem hakkımdaki düşünceleriniz hem de EİC seçiminiz için teşekkür ederim.
      Keşke ben yanlış olsaydım...

• Evet biz yanlış olsak keşke

Kızlar Ne Diyor 13

• Giderler yine akp ye verirler... Allah Atatürk'ün yolundan şaşırtmasın. ..

1|5
    0|0
  • Bir daha ki patlamaya kadar yasamaya devam

0|1
    0|0
  • Milliyetçi Hareket Partisi.

0|2
    0|0
  • Her zaman CHP.

1|2
    0|0
  • yine yeniden akp..

0|1
    0|0
  • bana kalsa hiçbirine vermemde kemalist olduğumdan illa birini seçeceğimden chpye veririm

0|3
    0|0
  • MHPTABİKİDE

0|2
    0|0
  • Oy verecek partimi var

0|2
    0|0
  • O kadar canını kaybedenler var hala bu akp - mhp - chp davasına dönüşüyo cok yazık böyle zihinlere

0|0
    0|0
    • Herşeye burnunu sokanlara sitem et yanlış stretijiler yüzünden bu haldeyiz sanki ben bilmiyorum şehitleri ölenleri prim yapmayın soruyu cevapla geç

• masterlikle ne alakası var bunun bir yerden diploma mı alınmıs master olunuyo diye
      ben sna suanda akpyi onu bunu savunmuyorum onun sucu yok demiyorum sadece onlardan siyasete gelmeyin diyorum sende bu dediğimi ayırt edemiyosn..

• Peki iki anlamaz insan varken tartışma olmaz

• Daha iyisi gelene kadar oyumu AK Parti'ye vereceğim.

0|0
    0|0
  • Benimki chpye

0|1
    0|0
  • Ülkemizi bölmeye çalışanlara inat Ak Parti..

0|0
    0|0
  • Ak parti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sizler HDP'nin PKK ya desteğini görmediğiniz sürece CHP'nin HDP'ye yaklaştığını ortak ağız birliğini yaptığını görmediğiniz sürece AKP daha çok iktidar olur. PKK'lı karayılan bile CHP'nin HDPY yanaştığını gördüde Birlik olalım Çağrısı yaptı CHP'ye

0|2
    0|0
  • Kardeşim artık o kadar çok cahil türedi ki inan insanlar takım tutar gibi parti tutuyor. Söylenecek çok şey var ama neyse susayım ben olanlar bal gibi orta da ama bazı koyun zihniyettekiler varya aah işte tam da onlar...

0|1
    0|0
  • HDP ye kardeşim HDP ye. Bütün bildiri yayınlayan akedemisyenler gibi bütün ünlülerin Barıs icin HDP ye demesi gibi, sözüm ona Chpli vekilin Ailecek Hdp ye verdik demesi gibi. Oy HDP ye!

0|1
    0|0
  • Hdp süphesiz.. Ezenden değil ezilenden yana.

0|0
    0|0
  • Hiçbirine

0|0
    0|0
  • Ak parti detayb

0|0
    0|0
  • her zaman Akp

0|0
    0|0
  • HDP.