Öğle vakti yaklaşıyor Ama bu gün dar pantolon giydim bunu Montla kamufle etsem namazı öyle kilsam doğru olurmu yoksa yatsiya kadar hepsini kazaya mi biraksam?

Güncellemeler:
Çoğunluk Sorun olmaz diyor Herkese Teşekürler Allah razı olsun

1|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• arka saflarda kilabilirsin sanirim.
    belin filan acilmazsa sorun yok

0|2
    0|0
    • Eğilip kalmasında sıkıntı olursa diye düşünmüyor değil insan

• Mont kamufle ederse kapalı olur o zaman o sıkıntı kalkıyor diye düşünüyorum

• sen bilirsin

En İyi Erkek Görüşü

• Bişi olmaz arka saflarda kılabilirsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kıl kazaya bırakma

0|1
    0|0
  • Mekruh namazı bozmaz sevabından eksiltir sadece kazaya bırakmadan iyi yine montunla falan kıl ama

0|1
    0|0
  • dar giymen sakıncalı olmuş ama sen avret (namazda örtülecek ) yerlerini örtmüşsen sıkıntı yok Allah kabul etsin :)

0|1
    0|0
  • her mescidte etek olur yani vaktinde kılmak iyidir

0|1
    0|0
  • Kazaya bırakma arka saflarda kıl namazını zamanında...

0|1
    0|0
  • Kazaya bırakma kardeşim. Pantolon o kadar da sorun olmaz bence idare edebilirsin

0|1
    0|0
    • Teşekür ederim internete mekruhtur diyorlardı aklım Alak bulak

• dar pantolonla kılsan ne olacak kanka arkandaki amca popona bakıp tahrikmi olacak sanki

0|0
    0|0
  • Kıl, dar giyinme siz erkeklere yakışmıyor.

0|1
    0|0
    • Diyorsunda vebali taşıyabilirsin eğer bu mekruh ise

• Montunu giy kamufle et tabi

• karımısın dar giyiyorsun. ne biçim müslümansın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kendini rahat hissetmeyeceksen yanlız kıl illa kazaya bırakmaktansa yanlız kıl

0|1
    0|0
  • Arkanda namaz kılana dikkat et.

0|1
    0|0
  • Ne kadar dar olabilir namaza mani midir tam olarak tahayyül edemiyorum ama bildiğim bişey var kabir daha dar genç. Kamufle et de kıl

0|1
    0|0
    • Dediğin gibi aman aman dar değil de mekruhtur diyorlar Sağolasın

• Olur kardeşim kazaya falan bırakma sakın. Kamufle Etmene bile gerek yok kıl namazını yatsıya kadar yaşama garantinmi var.

0|0
    0|0
    • Yokta mekruh Muş kardeşim

• Kardeşim bir hal çaresine bak kazaya bırakma işte.. Birde bilerek kazaya bırakılan farz namazının günahına bak istersen... Bence bırakma bir şekilde kıl

• Eyvallah

• Yok ya avret mahallinde açıklık yoksa kilabilirsin

0|1
    0|0
    • Yokta işte dar biraz endişe var Montla kamufle etsek rukuya egilirken secdede ne olacak reis

• Kafayı yemişsin sen

0|1
    0|0
    • Trool yapma kardeşim vaktim daralıyor saten

• Peki kardeşim ben kabûl olmaz diye düşündüğüm için uzatım bu kadar sağolasın

• Allah kabul etsin sende sağol

• Genç, buradakiler fetva ehli mi de, onların olur olmazini ciddiye alıyorsun? Soru sorduklarin, senden daha bilgili değil, dinî meselelerde...
    Hem kadına hem de erkeğe, dar giyim şekli, İslâmın tasvip ettiği bir giyim tarzı değil. Bunu biliyoruz. Ama bu şekildeki bir pantolon ile kılınan namaz ve bunun doğruluğu... Bunu ancak Allah bilir. Zira hüküm verici olan odur. Fakat yukardaki tasvip edilmeyen durum da ortadadır...

0|1
    0|0
  • Kazaya bırakmanın bahanesi 3 tür, unutmak uyumak bide savaş esnasında zaman bulamamak, bende de bazen böyle oluyor basit bahanelere sığınıp ertelemek geliyor ama kılmak en iyisi

0|1
    0|0
    • Peki Kilacagim o zaman kardeşim benim için dua et

• Tamam kardeşim Allah kabul etsin

• Dostum bir şey olmaz sanırım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...