Yeni Türkiye'den memnun musunuz?

"Kalabalık alanlardan uzak dur, her an bomba patlayabilir. Tenha yerlerden uzak dur, her an tecavüze uğrayabilirsin."

Birileri şunu diyor; ben senin en güvenli şehrinin en güvenli yerinde bombamı patlatırım, hem de istediğim zaman. Diğer şehirlerdeki güvenlik zaafiyetini var sen düşün. Güvenlik ve istihbarat zaafiyeti var demek, noksanlıklarını kabul edip düzeltme yoluna gitmek zayıflık değil bir erdemdir. Hiçbir iktidar ülkesinde güvenlik zaafiyeti görmek istemez. En üst düzey yetkililerden artık hesap sorulma vakti geldi de geçiyor diye düşünüyorum. Ama memnunsalar onu bilemem tabi. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bugünün gelişini uzunca bir süre önce görmüştük. Haklı çıkmanın üzüntüsünü yaşıyoruz.
    Şiddet artarken bir tek Özgecan mı öldü. Bir şey yapmayan yöneticilere hesap sormak için geç kalmadık mı.
    Sadece Soma'da mı cinayet işlendi. Kaç maden kazası, tersanede can kaybı. Ölenler artık istatistik haline gelmiş.
    İnsanlar hala hesap sormak ve yapılan yanlışlardan arınmak yerine iktidara tutunuyorlar.
    Söylenecek çok şey var ama sözün bir ağırlığı kalmamış. Çok acı.

1|0
    0|0
    • Kendi düşen ağlamazmış bunlar bize layık ki yaşıyoruz işte ben ülküden vazgeçmedim hiçbir zaman ama %50 destekteçisi olan bir iktidarın tabikide her yaptığı şahlandırılıyor bunolayları bile sor akp sempatizyanlarına yine onlar kandırılmış olur o kadar saflar ki herkes bizim yönetimi kandırıyor. Ve en son diceğim bu ülkede düzenler değişir düzülenler değişmez

• EİC seçimi için teşekkür ederim Sistem

En İyi Kız Görüşü

• 400 vekilide aldılar oysaki neden böyle oldu anlamadık

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Maalesef demokrasi içinde bu kötü gidiş sonlandırılamaz. Sağ zihniyet ya kendisine çeki düzen vermeli ya da yok edilmeli.

1|0
    0|0
  • Tabi öncelikle Ankara , İstanbul v. s gibi büyük şehirlerde daha fazla çeşitli güvenlik önlemleri tespit edici algılayıcı sensörler v. s eklemeleri olası saldırılarda önceden tespit edilmesi konusunda epeyce yararlı ve faydalı olacaktır
    Bu önlemlerin yapılması gerektigini düşünyor ve savunuyorum bence hiç kimse siyasi veya bireysel olarak bu konularda gereksiz olduğunu düşünmez diyede ön görüyorum
    fakat maliyetler düzensiz sokaklar kor alanlar ne kadar bu sistemlere ve güvenlik önlemlerine musade eder oda uzman kişiler tarafından tespit edilmesi gerekir
    dünya ülkelerinin hemen hemen hepsinde bu tarz patlamalar oluyor ve engel olamıyorlar örneklerini hatırlatmanın anlamı yok hainler her zaman oldu olmayada devam edecek bizim yapmamız gereken tüm ülke olarak daha sıkı el ele vermemiz daha çok birbirimize kenetlenmeliyiz bu hainlerden korkmuyorum ve ulu BAYRAGIMIZIN dalgalanması için kanımın son damlasına kadar bu serefsizlerle savaşacağıma yemin ediyorum ben bu topraklarda dogdum gerekirse bu topraklar uğruna öleceğim...
    Saygılarımla
    Engin AYDIN

0|0
    0|0
  • Dünyanın bir çok yerinde Bombalar patlıyor terörün hiç yaşanacağı tahmin edilmeye yerlerde bile bombalı saldırı oluyor daha geçenlerde Fransada Bombalı saldırı düzenlendi Dünyanın her yerinde Kadına tecavüz ediliyor Neden İlla Türkiyede bunlar yaşanıyormuş gibi lanse ediyorsun Bana Bir tane Ülke göstr Terör olayı yaşanmayan Ülkesinde Kadına Tecavüz edilmeyen Kabe'nin Dışında

0|0
    0|0
    • Kıstasımız Fransa mı? Orada oluyorsa normal o zaman, tamam. İdam olmasa orada seni bile...

• Bir Ülke Göster Rol model İstediğin gibi olan bir Ülke Tecavüzün olmadığı Terörün olmadığı. İstemek, Temenni etmek, Hayalini kurmak başka bir şey, olmayacak şey isteyip Bunun suçunu Türk vatandaşına Atmak Başka bir şey

• En basitinden G. Kore'de bulundum bir dönem. Genelde gazeteler, haberler sadece reklamlarla dolu. Bir kaç hırsızlık haberi ya oluyor ya olmuyor. Bataklığa öyle batmışız ki bunlar bize imkansız geliyor tabi.

• Suç ülkenin %53ünde

1|0
    0|0
  • Bunun bu hale gelecegi belliydi bize degilde oy verene soyleyin bunlari

1|2
    0|0
  • Çok memnunum. Her an ölebilirim. Çok aksiyonlu geçiyor ya ne güzel 😅😬

1|0
    0|0
  • kamusal alanda türban serbest oldu çok memnunuz isterlerse ağzımıza sıçsınlar

1|0
    0|0
  • Cokkk hemde.

0|0
    0|0
  • Hamdolsun...

0|0
    0|0
  • @masiporomi06 arkadaş memnunmuş çok. Bu büyük oyuna gelmezsek suriye gibi iran gibi olmazmısız.

0|0
    0|0
  • Koskoca türkiyenin haline bak bu 2 . ci nu iste baska dolaplar dönüyor türkiye bunu yok edebilicek güce sahipken yapmiyor hesap sorulmasi gerek.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...