Bir insa herkese akıl verebiliyorken neden kendine yararı dokunmaz?

Bilen bilir herkese yardimci olmaya çalisiyorum her konuda bir fikrim var ama nedense iş kendime gelince hiç icraat yok yanlizlik insani çok yıpratıyor ve ben bir turlu buna çare bulmadim hadi birazda siz banA yardimci olun :)

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir laf vardır sen bu yollardan giderken ben dönüyordum diye her insan hayatında bir çok şeyin tecrübesini yaşamış ve bir çok şeyinde acemisidir. Bir alada tecrübe yaşayanlar acemilere, tecrübesizlere akıl verirken bazı konularda da acemisi olduğumuz tecrübemiz olmadığı konularda başkasının yardımına ihtiyaç duyarız. Yani kısacası bazı konularda öğretmenken bazı konularda öğretmeni olduğumuz öğrencinin öğrencisi oluruz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Her konuda insanlara yardimci olmayi seviyorsan sayfamdaki soruma yorum yapar misin? hangi konuda bende sana yardimci olayim?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü öneri vermek kolaydır. Dürüst ol, iyi davran iyilik yap gibi şeyler söylemek kolaydır herkes söyler.

0|1
    0|0
  • Kendini anlayabilecek insan sayısı azdır zor bir durumdadır aynı durumdan geçen insan azdır. Kendin gibi birini bulana kadar geçmez bu durum kendimden biliyorum.

0|0
    0|0
    • Öyle biri yok olsada ben bulamam

• Az sosyalleş olur kasma zamanla bulursun.

• Imkansiz sosyallik bizde yok yani bazi nedenlerden oturu :D

• Mum dibini aydınlatmaz denilen özlü söz buradan gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...