Dünya Liderleri Kol Kola Ankara'da Neden Yürümüyor?

Ve bizim törenlerimiz de bati gibi degil sanki halkimiz alismis gibi normal karsiliyor. Butun halkin katildigi torenler olmali. Korkak bir sekilde evlere cekilmek dogru mu? Biz kötü günleri cabuk unutuyoruz. Ama batidaki kotu olaylarin gunlerini unutmuyoruz. Çünkü adamlar ertesi günü korkmadan kavga etmeden kol kola. Bizde devlet bile boyle bir seye izin veremiyor. Cunku birbirimizi yiyoruz. Bu neden önemli diyenler olacak belki. Bizim bu ölümleri patlamalari normal karsilamamiz lazim. Bu üzüntüyü birligi cocuklarimiz gormeli. Görmeli ki büyüdüğünde terörle baris olmadigini bilsin. Terörist gruplara alet olmasin.
Ama bunlarin gercek olacagina ben de inanmiyorum. Simdi herkes birbirini sucluyor. Teröristleri temize cikariyorlar resmen hayret edilecek birsey. Birbirlerine duyduklari nefreti teröre duyuyor degiller.
Terörün olmadigi bir Türkiye istiyorum. Umarim bu pisliklerden bir an önce temizleniriz.
Olayi siyasal degil toplumsal bakimdan ele alalim lutfen. Parti adi verenin elini ari soksun.

Güncellemeler:
Normal karsilamamamiz olmaliydi dikkat etmemisim kusura bakmayin

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Devlet gereğini yapmalı, tıpkı Paris saldırısında fransız hükümetinin yaptığı gibi. Artık çığrından çıktı her şey. Patlamayı yapan bombacılara sahip çıkanların bu ülkenin meclisinde kol gezdiği ve hala dokunulmaz olduğu ülkede yaşıyoruz. Her şey müstehak o zaman bize.

Türkiye dört bir yanı düşman dolu bir ülke. Sınırı savaş, içi örgütlerin cirit attığı mekan, dört bir yandan saldırıyorlar. Vallahi tek bir güvenecegimiz, sırtımızı dayayabileceğimiz bir yapı, bir ülke vs vs yok. Tamamen batmadan bu bataktan çıkamayacağız gibi de Allah yardımcımız olsun.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Terörü destekleyenler onlar zaten pkk nın silahları Rus ve Abd malı onlar silah satıp yön veriyor ve onlar yollarını açıyor. Timsah gözyaşı olur başka bir şey değil

1|0
    0|0
    • Bu da dogru ama halkimizin onlar gibi hareket etmesi üzücü. Bizim düsmana ihtiyacimiz yok aslinda birbirimize yeteriz

• Cahile bunu anlatamazsın, söylediğin doğru ama cahil ve aç insanı düşman etmek çok kolayddır

• Millet patlama sonrasını içindekileri dökme anı bildi, hâlâ kusuyorlar. Konu devlet ve butunluk hatta bazilari suriyeye benzetiyor olaylari ve hukumeti sucluyor. Peki soruyorum onlarda Esadi suclamadi mi? Kaddafi yi zorla linç etmediler mi? Bilin ki Kaddafi en iyi liderdi. Libya refah içindeydi şimdi zulm ustune zulm.
    Sahsi olarak alıştık diyorum şu an yanimda bomba patlasa ve ölsem yine sasirmam. Bomba patlatmak bu kadar zor mu saniyorsunuz? Heleki dusman icerdeyken.

0|0
    0|0
  • Önce ayda bir bomba donra da uçaklardan bomba

0|0
    0|0
  • Patlama olur diye..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...