Ankara 3. patlama hakkında görüşleriniz neler?

Ankara 3. patlama hakkında görüşleriniz neler ?
bu kareler size neleri ifade ediyor

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Sebep olanları Allah'a havale ediyorum insanlıktan nasiplerini almamışlar, yazık günah ya. İnsanın içi param parça oluyor. Din yalnızca kendi aileni düşünmekle olmuyor , milletini ailenden üstün tutmadıktan sonra istersen dünyanın en iyi babası ol, en iyi başbakanı ol, en iyi cumhurbaşkanı ol. Ülkeye değil yalnızca ailene faydalı olunca sen yalnız ailenin cumhurbaşkanısın çakma başkan..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir arkadaşıma zamanında nasihat vermiştim sözlerini aktarıyım buraya
    Haklıydın insanın ölümü hissetmesiyle ölümü bilmesi farklı şeyler. İlk defa iliklerime kadar dondum 100mt ötemde parçalanmış insan cesetlerini gördüm. Bende orada olsaydım parçalananlar arasında olacaktım, bu ölmek değil bu yok olmak. Senin söylediğin gibi ölümden korkmayanlar ölümü görmemiştir. Artık önerine uyup ülkeyi terketmek için herşeyi yapacağım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsanın içi dayanmıyor.. Şu adamlar belki sabah karılarını çocuklarını evden öpüp ayrıldı be bu nasıl vicdansızlık

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bombalar patladikça insanlar gider oldu ve daha da olur diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Masum insanların ne günahı varki allah belalarini versin bunları yapanların yaptiranlarin

0|2
    0|0
  • O bombalar bu ülkenin kurtarıcısına ayyaş, Şehidine kelle denildiği gün patlamaya başlamıştı, duymadınız.
    Humanistliği bırakın özünüze dönün TÜRKÜN TÜRK TEN BAŞKA DOSTU YOKTUR!

Allah'ın laneti zalimlerin üzerine olsun.

0|1
    0|0
Yükleniyor...