Nasıl bu kadar umursamaz davranabiliyorlar?

Daha dün Ankadara büyük bir patlama yaşandı.. Ölenler yaralılar. İçimiz yanıyor bizim burda. Dua ede ede uyudum dün. Bu sabah gözlerim şiş uyandım çünkü o görüntüleri gördüm! Mecburiyetten kalktım işe geldim. Siteye bir gireyim bu konu hakkında baya konuşmuşlardır herhalde bir bakayım dedim. Gördüklerimden utandım. Ar namus haya bir yana bu yaratıklarda vicdan da kalmamış artık.. Sorulan soruya bak " sabah isteği ile nasıl baş edilir" " cinsel ilişkide size en çok yapılmasını istediğiniz şey nedir" utandım ya vallahi utandım. Keşke diyorum ordaki masum insanlar yerine burdaki caniler orda olsaydı.. Nasıl olsa ateş düştüğü yeri yakar değil mi! Nasıl bu kadar vicdan yoksunu olabiliyorlar?

2|1
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evet haklısın bu konu hakkında konuşulabırılır. çok şey soylenebılır Ama Devlete Millete yapılan bu hain saldırının ardından Siyasi rant peşinde koşan insanlar var. Kusura bakmayın ama adamlar başımız sağolsun Allah kolaylık versın Sabır versın Allah ulkemızı mılletımızı devletımızı korusun temıyorda. Hükümet ıstıfa dıyor , DEvlet suçlu diyori Cumhur başkanı suclu O suclu bu suclu ama pkk pyd daiş ve hdğ gibi teror unsurlarından kımse bahsetmıyor. Vatansızların ekmeğine yağ suruyor. Bu ınsanlarla neyi konuşabiliriz. Allah sonumuzu hayır etsin...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yasadigin yere gore insanlar artık duygusuzlasiyo, bizim yani basimizda onlarca bomba patliyo yanimiza roket mermisi dusuyo, her sabah helikopter sesi, silah sesleriyle uyaniyorum, ygsye o seslerle giriyorum, bu bazıları icin hayatin bir parçası olmus durumda

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Maalesef ki beyni uyuşturulmuş bir toplum içerisinde yaşıyoruz. Tepki gösterme refleksi bile elimizden alınmış ve hiç kimse kimsenin umrunda değil. Netekim sosyal medyadan kahramanlık yapmaya da inanmıyorum. Bunlar zaten böyle bir sitede konuşulmaya layık konular değil. Bu gün çıkıpta taksim de tepkimizi göstermek istesek inanın ki gelir polis bize müdahale eder. Sindirilmiş, geride kalmış, ölü vermeye alıştırılmış 3. sınıf bir millet haline döndük. Gidenler kurtuldu bence biz oturalım da bunu bir konuşalım.

1|0
    0|0
  • Dindar nesil diye vicdansız nesil yetiştirdikler

2|0
    0|0
  • Şehit haberleri ve bombalı saldırı haberlerine alıştırıldık. Yaşanılan felaketlere ve terör olayları karşısında ''Askerlik yan gelip yatma yeri değildir.''Bu işin fıtratında var'' gibi söylemlerde bulununca hükümet ve olaylar sürekli tekerrür etmeye devam edince insanlar da artık olanları kanıksamaya başladılar.

1|0
    0|0
  • Simdi o soranlar buraya gelip birbirini kinayacaklar.

1|0
    0|0
  • Kimin umrunda? Insanlarin umrunda mi? Bunu artik normal karşiliyorlar. Çünkü toplumda alisti artik bu tur teror olaylarina. Toplumu alistirdilar.

1|0
    0|0
  • İyilik ve ibadetin saklı olanı makbüldür senn yaptığın güzellikleri burda anlatıp bunlar gibi münafıkların gözleriyle kirletme

1|1
    0|0
  • Sadece alıştırıldık.

1|0
    0|0
  • Beğendim. Yazmaya devam et

1|0
    0|0
  • Burdakilerin uzulmedigini nerden biliyorsun o soruyu sordu diye kiz veya erkek cani mi oldu. ya got. Ya şoyle piçleri almayin işte sitenin huzurunu bozan bir numarali götler bunlar. hadi ordan git ankarada hastane duşunceli vatandaş sen duşununce her şeydaha iyi olur duyarlı seni ayy gozlerim yaşardi

0|0
    0|0
    • bir defa laflarına dikkat et. Yakmayayım seni! ikinciside çok konuşuyorsun demekki o ahlaksızlardan biride sensin.. Defol şimdi. Karşıma geçse tir tir titreyecek hayvan geçmiş burda artistlik yapıyor.

• O zsmsn cinsel konulara bakmayacaksin sende konuyla ilgili ilk buradan duydum ve su an sabitlendi herkes tedirgin ama bu kimsenin sucu degil yönetimden basks o videoları izle psylas ancak teröre fayda saglarsin... tenzih ederek söylüyorum gaflet delalet ve hatta ihanet içinde olanlsr tam da bunlar dolayisi ile sen burayı boşver görmezden gel bizler milletçe herseyi görmezden gelmeye alıştık bir şehit hsberi yirmi saniye bir terör haberi de yirmi Dakika surer gerisi kapkara Ankara işte. Saygilarimla

0|0
    0|0
    • yanlız anasayfada gördüm cinsel konulara bakmadım

• Bunun bir önemi yok ben açınca baksam da görmüyorum Algın değiştir bence sert yazdim ama senle alakali değil genel bende sinirlilik hali yaptı

• Anladım. Sıkıntı yok kardeşim

Kızlar Ne Diyor 4

• Gamsızlar.

1|0
    0|0
  • Uckurlarina sahip cıkamıyorlarki!

1|0
    0|0
  • Çok haklısın söylenecek her şeyi söyledin daha üstüne ne söylenebilir bilemiyorum

1|0
    0|0
  • Haklısın be kardesim

1|0
    0|0
Yükleniyor...