Beyler benim boy 1.96 yaş 19 kilo 74 dışarda giderken bazi insanlar bakıyor kız lar tamam da erkekler neden bakıyr?

Uzun erkek leri sevmiyor lar mi tipim gayet iyi aslnda ama bazi erkekler inceleme yapıyor

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Masallahin var

0|0
    0|0
    • Beyinde olsa tam olucak ta annem hep bole der 😀😀

• Eee herşey sende olacaksa biz napak :/ :)

En İyi Erkek Görüşü

• cunku eger kisasa o bakanlar acayip degisik oluyor bide kendini onlarin yerine koy ben kucukken 12yas 1.50 boy yanimda up uzun birisi vardi ve incecikdi acayip degisik oluyo yuruyen fare gibiydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Türkiye ortalamasına göre bayağı uzun olduğun için dikkat çekiyorsundur. Kötü bir şey değildir yani.

0|0
    0|0
  • demekki iyisin

0|0
    0|0
  • İyide giyiniyosan tip varsa bakarlar

0|0
    0|0
    • Tıp var elim yüzüm temiz çocuğum ama 😁 bazen tipini hic beğenmiyor m yorgunbflaan olunca tip kayıyor benim 😂

• Işten geldiğim zaman çok ta yakışıklı olmuyorm yorgunluktan

• Nasıl seviyosunuz ego tatmini yapmayı 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Devir kötü kolla g*tü diye bir öz duymadınmı kardeşş bu ülkede kendi cinsine ilgi duyan erkeklerde var. :)

0|0
    0|0
    • Yok be 1.60 lk lar çok bakiyor 😀

• O zaman kıskançlıktan bakıyordur kardeşim bende 1.91 im aynı sıkıntı bendede var hayırlısı olsun :D

• tek yumrukta aşağı alabilir miyim diye bakıyorlardır delikanlı

0|0
    0|0
    • Valla boya bakmıyor kavga işi ben kendim den kısa çocuk tna dayak yicek tim az daha abi 1 an acıdım 2 sensör kavga etmiyordum o alışık ti veya ondan kaynaklaniyor

• dağlar yerinden oynuyor!

0|0
    0|0
Yükleniyor...