Bu söz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yeni şeyler öğreniyor insan yaklaşınca gerçeğe mânen ve anlıyorsun ki hayat güzel güzel olmayan her şeye rağmen.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tozpembe bir mesaj.. Yinede pozitif olup, her şeyi sev ve umutla bak..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayatı güzel yapan tek şey var bence hayattan istediklerini alabilmek ve bunun içinde hayatın boyunca savaşmak gerekiyor ve bu hayattan ne istediğini bilmen gerekiyor. Sahi Sen ne istiyorsun? Doldur bakalım saki der gibi bir paylaşım olmuş 😄

1|0
    0|0
  • Benimsedigin bir soz mu peki bu?

1|0
    0|0
    • Benim manen kelimesinden anladığım derinliktir. Bak eminim ki doğru bir şeylerden bahsediyorsun yargılamadığını anlayabiliyorum yargılasan da pek bir şey farketmezdi beni görmeyeceksin hiçbir şekilde belki de. Fazla iyi bir akşam geçirmediğim için daha fazla yorum katamayabilirim iyi geceler :):

• Anlasilabildigimize sevindim. Dinlenmek en guzeli o halde, iyi geceler 😊

• Gereği ölüm olarak düşünürsün ölüme yaklaştıkça öğreniyosun aslında sevmenin, mutlu olmanın ne kadar değerli olduğunu ve diğer kötü hislere rağmen bunları tatmak güzel gibi mi

1|0
    0|0
  • günün bikaç anında gökyüzüne bakıp zamanı durduruyorum bu dediklerini düşünüp derin nefesimi ciğerlerime alıp vermenin tadını çıkararak

1|0
    0|0
  • Güzelmiş çaldım.

1|0
    0|0
  • mantıklı

1|0
    0|0
  • Büyüdükçe anliyosun dünyanın beş para etmediğini

1|0
    0|0
  • bisey dusunmuyorum

1|0
    0|0
  • doğru

1|0
    0|0
  • Hayat güzel olsaydı şu an mutluluğu hakedecek insanlar ağlamazdı.

1|0
    0|0
    • Sürekli bunu sorgulayarak hayatını zindan etmen mantıksız olur iki günlük dünya zaten

• Şu sıra herkese her istediğinizi yaptırın okuyorum. Her şey için sağ ol iyi geceler 😌

• Rica ederim İyi geceler

• Anlamadım valla :D

1|0
    0|0
    • Hayatı sorgularken birçok yeni şey öğrenirsin ve bu öğrendiğin şeyler arasında kayıp vardır kaybetmek bir şeyi bir insanı kaybetmek, kaybedersin lakin kapılar kapanmamıştır daha tam anlamıyla yeni kapılar açılır ve sen hayatın güzel olduğunu düşünürsün

• Evet sayılır ama tabi her şeyi ikili ilişkilere bağlamamak gerek :):

• iki kişinin gidişi üç kişinin gelişi olur desek o zaman :D ne güzel saçmaladım dimi :D

• Bu saatte yapmamalısın böyle şeyler niye böyle ağır cümlelerle kitliyosunn şimdi benii 😌😌

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...