Yaşamak için nedenin yoksa ne yapmalı?

Yaşamak için nedenin yoksa ne yapmalı ?
Herşey üstüme geliyor ama kaderim sanki lanetlenmiş gibi devam ediyor. Sağlık, maddi, manevi tüm yönlerden bitmiş durumdayım şu an ağlıyorum çünkü acayip bir çıkmaza girdim nasıl çıkacağımı bilmiyorum. Hayatın yükleri o kadar üstüme biniyorki sadece bu şarkı anlatabiliyor duygularımı artık inancımı yitiriyorum dünyaya geldiğim geldiğim güne lanet olsun bana hep derler hiç sorunun yok heralde ama bilmezler geceleri yastığıma sarılıp ağladığımı Ben yoruldum hayat gelme üstüme... :(

Güncellemeler:
...
.,.,

2|1
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Hersey gecer be kardesim ya neler gecmedi ki...
    Zaman gecer...
    Omur gecer..
    Yanlizlik gecer...
    Umutsuzluk gecer...
    Kotu gunler gecer...
    Hani bittim tukendim diyosun ya... Aslinda sen sinavdasin.. Sadece dua et..
    De ki Allah im bu sinavi da alnimin akiyla bitirim..
    Birgun hepsi gecer ve sen bekide bu gunleri gulerek hatirlarsin... Sadece sabret kardesim..
    Zaman gecer ve sabrin meyvesini verir... Umutsuz olma...

0|1
    0|0
    • Dayanacak gücüm kalmadı çıkar yol yok. Dün gece sabaha kadar ağladım. Normalde beni burda bilirler pozitif bir insanım eğlenmeyi güldürmeyi seven bir insanım ama ben artık gülemiyorum :(

• Sabret be kardesim sabrin sonu selamettir.
      İsyan etme

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın kardeşim bazen zorlar hayat bazen yıkar geçer Allah yardımcın olsun...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allahtan umudunu kesme ablacım zor şeyler yaşıyorsun belli ama güçlü olmalısın hayata tutunmalısın inancını kaybetme

0|1
    0|0
  • İnan ki bende aynı haldeyim ağlıyorum..

0|1
    0|0
  • Genelde her şey üstüme gelip dayanamayacağım bir noktaya gelirim ama henüz kaderimin değişeceği noktaya gelemedim o nasıl oluyor? . s

0|1
    0|0
    • Ne diyor mevlana herşey üstüne gelip seni dayanamıyacağın bir noktaya getirirse sakın vazgeçme orası kaderinin değişeceği noktadır. Bende diyorumki herşey üstüme geliyor ama kaderim değişmiyor yani beni çaresizliğe sürüklüyor mevlananın dediği gibi kaderimin değiştiği nokta yok benim

• İnanmam öyle şeylere benim sorunlarım somut belli şeyler sıkıntım belli

• Aynen... Hep aynı şeylerrt

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...