İş ve Okul hayatıma nasıl yön verebilirim?

Lise son öğrencisiyim Bilgisayar yazılım bölümü okuyorum. Web Yazılım (PHP-HTML-CSS)- Android Yazılım ve Masaüstü Programlama (C#) Yazılım dillerine çok iyi hakimim. Büyük projelere adım attım. 20ye yakın web sitem ve bir çok android uygulamam var. Bir çok masaüstü projelerim ve bunlarla ödül bile aldım. Ama şu ki endüstri meslek lisesinde matematik haftada 2 saat fizik ise 0 yani yok. YGS girdim bugün ama barajı bile geçemicem kesin birşey. Türkiyedeki eğitim sistemi o kadar b*ktan ki yeteneği olan kişiler istediği bölüme gidemiyorum sabah akşam ders çalışıp bilgisayarı açmayan insanlar bilgisayar mühendisliği okuyor. (Sakinim BEN) Ne yapmalıyım sizce? Makedonya'da 4 yıllık paralı okumayı düşünüyorum bunun bana zararı olur mu sizce? Ben yeteneğimi kullanmak istiyorum ve yaptığım işlerden gerçekten çok zevk alıyorum. Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim :(

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Projelerini Tübitak a sun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Vala kardes bu kadar yetenekliysen uni. Dert etme. Yazilum uzerine calismaya devam et. Muhendis olsan gidip bir sirkette 3bin tlye aylik caliscan. Kendi isinin patronu ol bence

0|1
    0|0
    • Kafamda bir yandan kendi işimin patronu olmak ama belki 4 yıllık üni mezunu olursam büyük bir yazılım şirketine girebilirim diye düşünüyorum

• Aylikci olarak caliscam diyosun yani. Serbest calismani tavsiye ederim

Yükleniyor...