Eşcinsellik içeren film, klip, replik gibi şeyler yasaklanmalı mı?

Televizyonlarda görüyorum, birçok kanalda. Klip'lerde, film'lerde, bir çok programda. Bunları çocuklarda izliyor, bunların yayınlarının yasak olması gerekmez mi?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Çizgifilm en tehlikelisi veriyor sübniminal mesajı şimdi açık açık veriyor 1 bucuk yasinda yigenim var cok zeki ve akilli daha kucukken bile oyleydi 5 6 aylikken televizyon da en cok reklamlari ve cizgifilmlere bakiyor dogal diyeceksin tabi doğal fakat burda doğal olmayan şey öyle bir bakıyor ki gozlemlesen ne demek istediğimi anlarsın kucukken yaptigimiz şeyler çocuk ya sacmaliyor diyorlar ya aslında biz birer kurbandik daima en güzel algı yaşı ne güzelde akıl etmişler bunun baş katili Disney tabi. Eşcinsellik cinsellik satanist kavgaya eyilim bunların hepsi bu yüzden.

0|1
    0|0
    • Evet bir de 25. Kare hikayesi var tabi

• Tabi her alanda var biliyorum bunu küçük yaşta yerleştirmek istemelerii bizi yönetmek

En İyi Erkek Görüşü

• Memleket ibn'e dolmuş yasaklansın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yasaklanmamalı.

2|1
    0|0
  • Escinsellik anormal bir sey degil o yuzden yasaklanmamali

1|1
    0|0
  • yasaklanması saçma olur bunlar çoğalmalı milletimiz bilinçlendirilmeli bu konularda

1|1
    0|0
    • Bu Bilinçlendirme değil, Özendirme oluyor yalnız

• yanılıyorsun bu psikolojik bir sorun değil ki özenme söz konusu olsun öyle doğuyorlar saygı duyulması konusunda bilinçlendirilmeliler

• Oho yasaklanacak o kadar cok sey var ki. Ne hale geldik be.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hangi televizyonlarda görüyorsun? heykeli, resimi sansürlüyor türk kanalları korkudan. şifreli uydu kanalları mı var evde?

0|1
    0|0
    • Mesela dün mtv de vardı, geçen bir dizide net göstermiyordu ama bunun diyaloğu vardı

• tv izlemiyorum ben pekte, sanmıyorum öyle şeyler yapsınlar. Rtük oyar hepsini. eşcinsel ilişki kurar.

• Kesinlikle gerekir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...