Cok utangac birisiyim ne yapicam?

merhaba arkadaslar. Ben asiri derece de utangac birisiyim.. ve bundan memnun degilim.. Kendime guvenim yok.. kalabalik yerlerden cok utaniyorum.. toplumda yemek yemeye, konusmaya cok cekinirim, birilerinin beni izlemesinden falan cok utaniyorum.. yakinda uni ye gidersem ne yapicam hic bir fikrim yok.. eski erkek arkadasimla bulusunca bile cok utanirdim yuzune bakamazdim.. yardim edin nasil kendime guvenim gelir? :(

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aynı sorunu bende yaşıyorum kendime söz veriyorum ama cabuk vazgeciyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sözlerin davranışların seni sen yapan olgulardır.. bunları hayatında eksik olmasın her zaman bunun güçünü kullan... yeter ki davranışalarını düşüncelerini doğru ve yerinde hareket etmesini sağla.. onlara inanırsan senin bir parçan olurlar.. cesaret seni hareket ettiren bir güç olmalı... özünde bende çok utangaç biriyimdir.. bir kızla kolay kolay konuşamam.. heyecan yaparım.. ama bunu en aza indirmem gerektiğinide bilimeliyim.. bunu sizde yapabilirsiniz...

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim. Her dışarı çıktığımda eve moralim bozuk dönüyorum. Bir de sosyalleşme ihtiyacı hissediyorum şu sıralar ama hiç gücüm yok..

0|0
    0|0
  • House MD izle.

0|0
    0|0
  • bende

0|0
    0|0
  • Utanma vede kaçma

0|0
    0|0
  • Utanacak ne var ki bırak onlar utansın 😏😎

0|0
    0|0
  • Utangaçlık en iyisidir😊👍

0|0
    0|0
  • ama ayna karşısında daracık kotla fotoğraf çektirip burada sergilemeye utanmıyorsun?

0|1
    0|0
    • hangi devirde yasiyoruz pardon? :D

• valla benim yanımda birşey giymemeni tercih ederim ;)

• ama haketti Ghettoroom :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...