Annem üvey anneden bile beter davranıyor?

annem beni yaşamdan solduruyor! Babam iş için yurt dışına gitti ve annem kardeşim ve ben evde tek başımıza kaldık. Kardeşim daha küçük ama annem en ufak bir yalnışında çileden çıkıyor! Yemeğini en son bitirdiğinde kardeşime bağırıyor ve bu beni çok üzüyor... Bu yetmiyormuş gibi bana da benzeri şeyler yapıyor... Geçenlerde gömleğimi dolabıma asmayıp raflardan birine koydum diye napıyosun sen!!! Buruşturdun diye gömleği alıp bildiğin bana vurdu ve düğme kısmı yüzüme geldi... Ama gömlek dümdüzdü... Tabi bana vurunca biraz buruştu al bak buruşuk değil mi buralar dedi... Bazen de beni utandıracak kıyafetler alıyor ve ben itiraz edince herkesin önünde bana bağırıyor alıyoruz eve geliyoruz ertesi gün bunu giyeceksin diye zorluyor... Bu gün de musluğu açık bırakmış başka bir odaya gitmiş bende mutfağa bir girdim su akıyor kapattım annem bana bağırmaya başladı eline ne gelirse bana fırlattı... Buna benzer olayları hep yaşıyorum bazen daha ağırlarınıda... Her gece ağlamaktan bıktım ve bazen evden kaçmayı düşünüyorum ama kardeşimi düşününce vazgeçiyorum. Napıcam ben?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tobe est

0|0
    0|0
    • Utanacak kıyafet dediğim böyle işte çocuksu şeyleri sevmiyorum onun benzeri yani yalnış anlaşılmasın 😊

En İyi Kız Görüşü

• Şizofreni olabilir.

0|0
    0|0
    • Ben oraya eklemeyi unutmuşum musluğu açık bırakmasının nedeni: Şofpen çalışmıyormuş gün ısı çalışmayınca mutfaktaki suyu açmış sıcak suyu beklerken başka işlerini yapmayı planlıyormuş

• Yuh yani. Allah yardımcın olsun bacım.

Erkekler Ne Diyor 2

• Annen sert bir bayan anlaşılan çok takma bence birşey olmaz sen rahat ol senin elinde herşey evlendiğinde kurtulursun :DD

0|0
    0|0
  • yetiştirme yurduna yerleş kardeşinle beraber

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Belki psikolojik sorunları vardır. Ağır şeyler yaşadıysa etrafa yansıtıyodur. Belkide menepoza giriyordur

0|0
    0|0
  • Babana anlat

0|0
    0|0
    • Babam gitmeden önce de böyle olaylar yaşıyorduk babam da anneme sakin ol falan diyordu yani biliyor...

• Konuş annenle de neden bana böyle davranıyorsun söyle biz senin evladin değil miyiz insan evladına kiyar mi de

0|0
    0|0
  • Utandircak kiyafetler derken

0|0
    0|0
Yükleniyor...