Patlamayla ilgili neden yayin yasagi?

Merak ediyorum hukumeti savunanlar siz cevaplarsaniz daha makbule gecer. Hersey tamam da neden yayin yasagi yapiliyor? :)

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu hükumet kendi aleyhine bir şeyler döneceğini kestirdiğinde hep bunu yapmıyor mu. Çakal hükumet koparıyor insanların bağlarını, insanları emziği elinden alınmış bebek gibi bırakıyor. Ama Akp yanlıları da düşünmüyor hiç. Bilinçlerine oturan basmakalıp şeyleri sorgusuz sualsiz kabul ediyorlar. Ama inşallah akıllanırlar artık. Sorunsuz, dertsiz, tasasız, terörsüz umut dolu günler görmek dileğiyle..

0|1
    0|0
    • Ip koptu artik. Bu gunleri ozleyecegiz.

• Bence de öyle de dua etmekten başka çare yok ki. Allah yardımcımız olsun inşallah

• Mucadele etmekten baska caremiz yok. :)

En İyi Erkek Görüşü

• hükümeti savunmuyorum.
    gerçek ölüm sayısı bilinmesin diye.

0|1
    0|0
    • Kpss sinav sorusu olabilir. Ankara da patlama olursa kac olu olur diye.

• Eger hukumet kendisine guveniyorsa yayin yasagi yapmamasi lazim. Bak yandas medyalar yasak Şu an . Digerleri konusuyor. Iyi dusunmek gerek.

• hükümet kendine güvenmiyor ki :D
      asıl sorun burada başlıyor :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Hukumeti savunanların buna cevap verecek zekaya sahip olduklarını düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Millet coşmasın diye sus payı

0|0
    0|0
    • Ulkenin merkezinde bomba ve sus payi :) ilginc bir strateji aman ters tepmesin :)

• İnşallah

Erkekler Ne Diyor 4

• Daha olay yerine ambulans ve polis dahi gitmeden yayın yasağı geliyor.
    İktidar partisi usulü hizmet.

0|0
    0|0
    • Hizmet sektorunu hic sevmemisimdir.

• Ml bomba patlamasının, yasağını koymasalar, kamu düzeninin ciddi şekilde bozulmasına neden olur bunun hükümetle ne ilgisi var dersen, adamlar bizim için yapıyor, sende eleştiriyorsun. Sen eğer o videoyu izlersen bizim diğer ülkelerden istihbaratı daha düşük zayıf bir ülke olarak görürsün.

0|0
    0|0
  • yeni türkiyede böyle işinize gelirse

0|0
    0|0
    • Gelmiyor isimize. O bomba gotunde patlamasin birgun.

• herkes konuşur ak parti yapar :D

0|1
    0|0
    • Herifler olduklari gibiler :)

Yükleniyor...