Kapat

Migrosta gördüğüm o kız?

bugün avm nin içinde arkadaşlarla dolaşırken migrosa girdik. girme sebebim bir şey alacağımdan değil daha önce kasiyer mevkinde gördüğüm o güzel kızı arkadaşlara da göstermekti neyse alacağımı aldım ben kasada yine o kızın bulunduğu bölmeye gittim allahım bu nasıl bir tatlılıktır hani orada canınızı istese hiç düşünmeden verirsiniz öyle bir güzellik. hani fiş aldığınızda altta bir yerlerde kasiyerin ismi yazar ya hiç adetim değildir ama insanı salak eder bu kız. tuttum orada mal gibi ismini aradım ve buldum ismi melikeymiş :D bütün melikeler bu kadar narin ve güzel olmak zorunda mı :D samimi söylüyorum hayatım boyunca gördüğüm en güzel kızdı diyebilirim uzak ara hem de :D allah sahibine bağışlasın ne diyelim :) ha ne kadar uzak olsada artık alışverişimi sırf o kızı görebilmek için ordan yapıcam. göz göze gelişimizde ki o tatlılık, parayı uzatışındaki o gülümsemesi, alsana artık gözlerimin içine bakıcağına elim ağrıdı cinsinden feryadı gerçekten muazzam :D

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Hadi hayırlısı

0|0
    0|0
    • ama çok tatlı yaa bugün göz göze geldik ve bakışlarındaki o ışıltıyı daha yakından görme fırsatı buldum :D allah kaderini güzel yazmış olsun ne diyelim :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Abayı yakmışsın panpa ama orda yazan isimler illa o kasada olanlara ait olmuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...