Yol yapıldı diyenleri duyabilir miyim?

Arkadaşlar kimileri 'deme öyle yol yaptı onlar ' falan diyordu en son. eee şimdi o yolları yakıyorlar ne diceksiniz buna !

0|1
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle demeyin ama ;

kamusal alanda türban serbest oldu

Eğitim bitmiş, sağlık hizmetleri kötü, adalet dağıtılmıyor.
    Polis kendi vatandaşını koruyamıyor, istihbarat maaşını alma yeri olmuş.
    Bugün bir yerde okudum ; 85 yıldır yapılamayanlar yapılıyor.
    Ülkemin başkentinde 6 ayda 3 kere bomba patlatılıyor. Gerçekten de Cumhuriyet tarihinde yaşanmamışlar yaşatılıyor.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Kimse hükümeti savunamaz bu durumda. İstihbarat zafiyeti var. ABD olayı öncesinden bilip vatandaşlarını uyarıyor, bizim insanlarımızın canının değeri yok ya, ölsünler (!). Bu ülkenin hükümetinden de, sistemlerininden de bir halt olamaz. Devlet yöneticilerimiz bu tür olayları kınamakla geçer;Suriye'den gelenlere kendi vatandaşına yapmadığın muameleyi yaparsın, o gelir senin en merkezi, en can alıcı noktanda bomba patlatır, hem de senin o çok üstün tuttuğun Suriyelilerin emek vermeden gittiği üniversitelere gitmek için kendi vatandaşlarının salakça yapılmış, hiç bir düzey belirlemeyen Ygs denilen sınava girdiği günde. Bu ülkede ne hükümet var, ne hükümeti teftiş eden muhalefet var, ne hak var ne hukuk var. Hiç bir devlet yoktur ki düşmanından çok haini olsun. Ve yine hiç bir devlet yoktur ki bu hainlere müsamaha göstersin. Ulan o mecliste Pkk propagandası yapan şerefsiz Hdp'liler hâlâ nasıl durur meclisimizde? Yeter artık, bir şeyi de adam akıllı yapalım, yeter!

1|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki: helal olsun. tayyip kınadığı için patlamam olmıcaktı ama :D

• Vakıflarında çocuklara tecavüz edilenlerin MİT'inden ne beklenir ki zaten? Her alanda kurda kuzu emanet edilmiş memlekette. jjj

1|0
    0|0
  • Suriye de bomba patlasa haberimiz olur diyordu sayın Davutoğlu ama Ankara nın göbeğinde 3. kez patlama oluyor ama bihaberler.. düşün kü israil in, amerika nın veya rusya nın başkentinde bomba patlıyor...

0|0
    0|0
  • hangi yol? d. bakır da ki sur ilçesi hakkari şemdinli ve birçok terör eylemlerinin olduğu illerde ki hendeklere kurban giden yollar mı? devlet orda da var

0|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki: devlet oralarda çünkü sadece

• ismen orda fiilen yok. o hendekler açılırken rogar kapaklarının altına tüp düzenekli bombalar yerleştirilirken devlet yoktu. Kürt halkı verdikleri oyları böyle tehditler yüzünden verdiğinden bunlarla karşılaşıyorlar. İyi oluyor. Tek üzüldüğüm nokta gerçekten iyi kürtler de var. Yakınımda da var kürt ve gerçekten de sevdiğim insanlar.

• psikopat_hatun diyorki: olan masum canlara oluyor

• AKP = yalan rüzgarı...

1|0
    0|0
  • Vakıflarında çocuklara tecavüz edilenlerin MİT'inden ne beklenir ki zaten? Her alanda kurda kuzu emanet edilmiş memlekette. jjj

0|0
    0|0
  • Boşa nefes tükeneceğiz ne dersek diyelim

1|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki: Türkiye'm tükenmesin de tek nefesimiz tükensin

• psikopat_hatun diyorki: ne zaman akıllancaz :( ne zaman gözünü açacak bu ülke :(

• Bilmiyorum

• Kim yıkıyo?

0|2
    0|0
    • agzı olan konusuyor iste kardesim ya

• psikopat_hatun diyorki: sen kaç kere aday oldunda konuşuyon :D :D

• Sizin gibi boş konuşmuyorum ama

• Duyamazsın, çünkü onların her işi yolunda...

0|0
    0|0
  • @Dünyayısevenuzaylı duyuyorsun dimi yol yaptıılar.

0|0
    0|0
  • Ülke yansın umrunuzda degil, derdiniz siyaset...

0|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki: he canım he.. yiyosa gizliden çık ;)

• @Themanofthinkings psikopat_hatun diyorki: teyzemde ölüyormuştu orda :'( yemek yiyeceklermişti ailece son anda vaz geçip otobüse binmişler otobüste patlamayı duymuşlar :'(

• @Themanofthinkings
      Dünyada hiçbir ülke %100 güvenli degil... Bugün bizde patladıgı gibi yarın en güçlü dedigin ülkede de patlayabilir... Çünkü devletlerin dostu olmaz menfeatleri olur... Bugün sana kumpas kuran godoman ülkeler yarın seni yanına çekip başka ülkeyi uçurabilirler... Zamanla anlaşılır... Biz bedel ödüyoruz sadece, bu olaylar olmasa da darbeler oluyor ya da başka yerden saldırıyorlar ülkemiz hiçbir zaman rahat bırakılmıyor...

Kızlar Ne Diyor 5

• Yahu yolu cebindeki parasıyla yapıyor sanki bir sürü vergi alıyor tam 300den fazla vergi alıyorlar, ayrıca yol ne yahu adam gibi yönetmedikten sonra?

2|2
    0|0
  • Onların fikri değişmezz hüloğğ demeye devam

0|1
    0|0
  • ya sız varya gerı kafalasınız cıdden adam bu ülkeye yapmadığını bırakmadı herseyı yaptı borçlardan kurtardı sız hala sovun oldumu ya su turkıyeyı 10 yıl onceku turkıyeyle karşılaştırsanıza ya ama yok sız sabıt fıkırlı ınsanlarsınız dımı pardon bu mantıksızlıkla bukadarını duşunun demek benım salaklıgım

0|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki: yol yaptı yol. evet yapmadığını bırakmadı patlata patlata bir hal oldu.

• @psikopat_hatun Bilmiyorum, ancak onlar ölümsüz değiller. Yerlerine illaki yeni birileri gelecek. İnşallah bir gün bu ülke şu an bulunduğu acziyetten sıyrılacak ve kendine gelecek. Ben inanıyorum, Allah yardımcımız olsun. Çok çalışacağız, çok didineceğiz.

• @Themanofthinkings psikopat_hatun diyorki: inşallah abi inşallah

• ekmek yerine asfalt yiyecez yakinda :D

0|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki: kömürde kemiririz :D iki çuval kömüre kananlar var hala bide bna sabit fikirli derler :D

• Tabi canım yol yaptı. Eminenin bilezikleri bozdurup yaptı çünkü. Vergi diye bir tarafımızdan kan alıyo yapıcak tabi. Anlamıyorum zaten şunu diyenleri. Ülke yanıyo ama olsun yol yaptı

3|2
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki: deme öyle yol yaptı o yollarda... inşallah ! bombalar tepelerinde patlasın !

Yükleniyor...