Keşke İsveçli falan olsaydım?

O tarz ülkelerde yaşayan insanlar bizden çok daha mutlular. Bizde ise her gün bir olay çıkıyor. O nedenle keşke İsveçli falan olsaydım diye düşünüyorum bazen. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Aynen ben de

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen bende keşke diyorum iş imkanları geniş gelirleri iyi ülke düzenleri sağlanmış her şey yerli yerinde sisteminde işliyor mis gibi kafa rahat yaşayıp giderdik

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• keşke finlandiya norveç isveç falan doğsaydım diyorum bende haklısın

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Senin gibi düşünüyorum. Adamlarda halkın refah seviyesi yüksek, hayat kaliteleri yüksek. İnsanlar kibar ve saygılı. Bu yüzden Avrupa ülkelerini seviyorum. Bu asla Türkiyeyi sevmediğim anlamına gelmez.

0|1
    0|0
  • Tum dunya hayranlikla bu ulkeye bakiyorken ben damarlarimda akan bu kani turkluk duygusunu baska millette bulabilecegimi sanmam. Mutlu mutsuz umurumda değil bu topraklar neler atlattı bu soysuzlarami yenik dusecek.

Bir baskadir benim memleketim.

0|0
    0|0
  • neden bence isveçli olsaydın bu sefer de başka bir şey olmak isteyecektin neden şu anda elindekiler için savaşmıyorsun kolayı seçiyorsun hep köprüden önce son çıkış yerine gidin köprünün sonuna ;)

0|0
    0|0
  • Batıda somurgesiz ülke hangisi var di eğer o ülkeler bu rahatça dunki somuru düzenindedir
    Biz onurumuzla somurmeden almadan hatta bizdekini vererek yaşadık

0|0
    0|0
    • Biz Osmanlı İmparatorluğu iken sömürmedik mi hiç?

• Daha 35 yaşındasınız !
      Pegasustan bir uçak bileti ve pasaport.

• şu an için en güzeli ev gibi gorunuyor
      Muhabbet için teşekkürler

• Senin de o HDP illerden farkın olmadığını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Lütfen beni bir daha hdpliler ile aynı kefeye koyma. Keşke İsveçli olsaydım demiş olmam vatanını sevmeyen bir insan olduğumu göstermez.

• Bence trk nedeni yeterince eğitim almamış cahil bir toplumun olması.

Çünkü cahil insanı kandırmak kolaydır.

0|0
    0|0
  • Goc etmemek icin hala gec degil

0|0
    0|0
  • Keşke Afrikalı olsaydım (!)

0|0
    0|0
  • Müslüman doğmuşum o yeter.

0|0
    0|0
    • O ayrı bu ayrı mümin kardeşim.

• İsviçreli olmakta kolay değil biliyorsun di mi? adamlar artan yabancı nüfustan dolayı İsveç'te doğsan bile kolay kolay İsveç vatandaşı olarak kabul etmiyormuş artık.

0|0
    0|0
    • İsviçre mi İsveç mi? İkisi farklı ülkeler biliyorsunuz.

• İsveç ya yanlış yazdırıvermişim.

Yükleniyor...