Nefret ettigim adamla ayni evde yasamak zorunda miyim?

Annemle babam ben cok kucukken ayrildilar. babamin sorumsuzlugu yuzunden. annem baska bir sehire yerlesti kendine yeni bir hayat kurdu. bense bu sorumsuz faydasiz adamla yasamak zorundayim. kendimi bildim bileli calismaz. iki gun calisir parana bitene kadar orda burda gezer. bana hic bir faydasi yok. universiteye gitmek istedim diye dayak yedim.23 yasindayim. lise bittiginden beri calisiyorum ama vasifsiz elemanim tabiki. aldigim maas belli. kendime ait bir eve cikmayi cok istiyorum ama maddi olarak cesaret edemiyorum. insanlar evlen kurtul diyolar. ama ben sirf bu durumumdan kurtulmak icin evlenmek istemiyorum. bir de karsima cikacak insanin babam gibi olma ihtimali de gozumu korkutuyor. cok yoruldum artik. sizce ne yaparsam bu durumdan kurtulurum? Sadece biraz mutlu olmak istiyorum :(

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Güzel kardeşim, tabiki evlen ama bunu kurtulmak için yapma. İyi seçerek mutlu olacağın biri ile yap. İkincisi, evlensen bile ayaklarının üzerinde dur. Eşine muhtaç olma. İyi şanslar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Okumuyor musun? Daha dolgun maaş veren yerde çalış ayrı eve çık

1|0
    0|0
    • Aof son sinifim. dedigim gibi herhangi bir vasfim yok o yuzden calistigim yerlerde asgari ucret aliyorum. ama ozel sektor tabi guven olmuyor.10 gundur issizim mesela

• Anladım işin çok zor valla kadınsın bide her yaptığın suç olur ALLAH yardımcın olsun

• Sagolasin

• daha fazla dışarıda zaman geçirin bence evden kurtulmak için elinizden geleni yapın

1|0
    0|0
    • Oyle yapiorum genellikle. olabildigince karsilasmamaya calisiyorum

Yükleniyor...