Kuzenim saçma sapan şeyler paylaşıyor dövüyim mi?

15 yaşında kız facesin instagramda saçma sapan şeyler paylaşıyor abazalarda yazıyor buna enson yazmış en büyük aşklar seksle başlar falan dövüyim mi bir akıllanır belki?

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• Ayy en uyuz zamanlari. bir abi gibi konus basta. olmadi ailesiyle konus ama siddete yönelme. inadina dahada simarir, abartir. bu durumda tabi en iyisini psikologlar bilir ama tabi herkesin bütcesi yetmiyo😕

0|1
    0|0
    • aynen haklısın en iyisi konuşmak lazım yoksa inat yapar şimdi

En İyi Erkek Görüşü

• Dovunce iştahı kesilmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• döv tabiki, kızını dövmeyen dizini döver bu yaşta (hatta yaşı geçtim) bu ne terbiyesizlik. geleceğine yazık etmesin. hanımefendiliğini korusun

0|0
    0|0
  • Dovmen cozum olur mu sence? Guzelce konuşsan belki..

0|0
    0|0
  • rahat bırak ergenlik çağında neyin ne olduğunu anlamaya çalıştığı yaşlar üstüne varma.

0|0
    0|0
  • 😂😂 dövme bence sadece ayar ver. Ergenlik başa bela😂😅

0|0
    0|0
  • Bunlar hep ergenlik. Yakında geçer korkma.

0|0
    0|0
  • Dövme. Düzgün konuş :)

0|0
    0|0
  • Konuşmayı denesen? Neden kaba kuvvet?

0|0
    0|0
  • :D dövme de uyar bence

0|0
    0|0
  • Döv döv

0|0
    0|0
  • Dövüyim mi değil Döveyim mi?
    Herneyse uyarmalısın sadece.

0|0
    0|0
  • Kuzeninin annesi babası yok mu

0|0
    0|0
  • Instagramini kapattır olmadı annene söylerim de bütün hesaplarını kapat tel de vermeyin eline

0|0
    0|0
  • Döv tabi

0|0
    0|0
  • Doversen yapmaz birdaha bence. Ama öyle gidip kızın ağzını burnunu kırma tabi 😂 bende o yaşlarda okuldan kaçıp erkek arkadaşımla gezmeye gittim sonra abim bir güzel beni dövdü sonra bidaha tövbe 😄

0|0
    0|0
  • hahahah :D haydiinnn seksee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Döversen bunu yapmak ona daha tatlı gelebilir başka bir isimle açar yine yapar. Dövmeden al oturt karşına konuş rencide etmeden kırmadan.

0|0
    0|0
  • dogru dil ve tatli sözle uyardiginda, ona anlatmak istedigin sey daha acik olacaktir, nefret etmeden dinleyecektir..

0|0
    0|0
  • Ergenlikte abisi :D

0|0
    0|0
  • Dövme uyar doğru göster bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...