Ygs'ye 1 saat çalışmış biri için 250-300 puan iyi midir?

Dün gece 11'den 12'ye kadar çalıştım tam 1 saat türkçe=20-25 , sosyal=20=25 , mat=5 net bekliyorum okul puanı ile ygs 3-4-5 300-320 yapıyor ygs1 240-260 yapıyor nasıl çok mu kötü acaba

Güncellemeler:
Kanka baya iyi bence
...

1|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Fazlaaaa bile ama bence yapamaz ya da şans

0|1
    0|0
    • Geçen sene girdim hiç çalışmadan 260-280 arası bişey almıştım :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Nah yaparsın biz 1 sene eşşek gibi çalışalım sen 1 saatte mi yapıcagını sanıyosun

0|1
    0|0
    • Geçen senede böyle yaptım 280 aldım :D Çok çalışan değil aklını kulllananlar kazanır. Sen düşük bekliyosun anlaşılan :D

• yoo mükemmel geçti

• Guzel

0|1
    0|0
  • 1 saat mi çalıştın harbiden

0|1
    0|0
    • Kuran çarpsın hatta eski kız arkadaşım şahit dün 11'de dedim ders çalışıcam güldü hatta çünkü sadece o zaman çalıştım göz attım. İşte 250-310 okul puanı ile gelir geçen sene 270 çekmiştim yani o civarlardı bu sene hiç sallamadım yapabildiğimi yaptım o yüzden 20 puan daha fazlasını alırım gibi

• hayırlısı :)

• Valla hayırlısı dün hepinizin duasını aldım çekmeseydim ayıp olurdu :D

• 15 dakika çalışmada ben

0|1
    0|0
    • Vallahamı rekor sende :D sen ne bekliyosun iyimi geçti

• anladım. başarılar

Erkekler Ne Diyor 2

• Çoğu fakülte için yeterli bir puan ama Lys daha önemli. 1 saatlik ders çalışmayla Lys'den bu kadar puan alman imkansız. Çünkü tüm sorular bilgi gerektiriyor, şimdiden başlasan iyi olur bence :)

0|1
    0|0
    • Onun farkındayım yorum yeteneğim üst düzey olduğu için böyle zaten lys'ye böyle girsen kağıdı boş verirsin ful bilgi çalışmam lazım

• Aynen öyle :) O kadar yazarın hayatını bilmek zorundasın.. Çalışırsan yaparsın ama başarılar. :)

• Eyvallah sağol

• 1 saat çalışma vay be iyimiş

0|1
    0|0
Yükleniyor...