Dindar nesil yetişiyor deniliyordu?

Ensar Vakfı denilen sevgi pıtırcığı din yuvasında 45 erkek çocuğa tecavüz edildi. Evet yanlış bilgi değil hem 45 hemde erkek. Mini etekleri yok, yaşları küçük. Dindar nesil çok güzel yetişiyor aynen. Bu vakfın arkasında da kimin olduğunu söylemeye gerek yok. Her yerden yurt vs hediye edilen vakıf, devletin arkasında durduğu vakıf. Ve bu habere savcılık gizlilik getirdi :)

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bunun dindarlıkla alakası ne? pedofilinin dinle alakası yok. bıkmadınız dindarlar şunu yapıyor, solcular bunu yapıyor demekten. Pedofili bir hastalıktır. Din obsesyonunuz sağduyunuzu yoketmiş gerçekten. Savcılık tabiki de gizlilik verecek. Bir de savcılık gizlilik getirdi :) Davada mağdur konumundakiler 9-10 yaşında. Cahil misiniz nesiniz anlamıyorum ya.

1|0
    0|0
    • Yayın yasağı neden? Kişisel bilgiler hariç neden diğer şeyler gizleniyor? Din eğitimi yuvası değil mi o vakıf? O öğretmen din dersi vermiyor muydu?

• Bu ülkenin iyice çivisi çıktı. Kendi ülkemdeki bazı gruplardan utanıyorum.

0|0
    0|0
  • Uydurma be

0|0
    0|0
  • Bak rezil oldular sonra gizlilik getirdiler

0|0
    0|0
  • Sacma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne diyebilirim ki uzun bir sessizlik. Olayı siyasete dökmen de bir o kadar kötü. Konu 10-11 yasindaki cocuklar ve sen hala devlet arkasindaydi vs.
    Ülkedeki her insan karakterist olsaydı zaten bôyle olmazdik.

1|0
    0|0
  • ohaaaa olaya baaak

0|0
    0|0
  • Getirmese şaşırdım da getirmiş neyse ki uyumsys devam edelim rahatsız etmesinler

0|0
    0|0
Yükleniyor...