Size küfür eden birini affeder misiniz?

Benim yetiştiğim ortam bayağa kaba bir ortam, herkesin ağzı bozuk kimin eli kimin cebimde belli değil. Tabi arkadaş çevresinde şahsa küfürler oluyor ama tabi alışkanlıktan bir şey demiyoruz. :/ Size küfür eden birini affeder misiniz?Peki size yapılan küfürü affeder misiniz?

Güncellemeler:
Sizin görüşleriniz benim için değerli. @fatalerror_ @laffanlamazkız

0|1
21|12

En İyi Kız Görüşü

• Şahsıma bir hakaret bir kufür varsa affetmem ama ortaya ediyorsa banane onun terbiyesizligi 😑😀

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• En ufak kötü sözüm küfrüm yoktur. Hakedecek davranışım da hiç olmaz. Ve kaldramayacağım zoruma giden en önemli şeylerden biri. Affetmem çok zor..

0|1
    0|0
  • Hayır asla affetmem hakareti bile affetmem

0|1
    0|0
  • Affediyorum.

0|1
    0|0
  • Hayır tahammülüm olmadığı konulardandır

0|1
    0|0
  • Küfürü hiç ama hiç sevmem. Ne erkek ne kıza yakıştırırım. Affederim diye düşünüyorum ama o kişiye olan bakış açım artık eskisi gibi olmaz.

0|1
    0|0
  • Affedebilirim belki ama o kişiyle arama mesafe koyarım.

0|1
    0|0
  • Özür dilerse belki

0|1
    0|0
  • sana tokat atana öteki yanağını dönme

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Bazıları arkadaş çevresinde birbirini sövüyor nasıl bir kişilikleri varsa kızmıyorlar bile. Kızardım elbet.

0|1
    0|0
  • Küfrüne bağlı... küfür var küfür var

0|1
    0|0
  • Senin dediğin gibi ağzı bozuk bir ortamda yetiştiyse mazur görürüm ama şahsıma hakaret niteliğinde herhangi bir şey söylerse fazla sabırlı davranmam

0|1
    0|0
  • pek affedilmeyecek bir şey değil bana göre ama küfür eden kişiyle aramdaki samimiyete ve onun ciddi olup olmamasına bağlı. ettiği küfürü biraz da ciddiye alırım çünkü insanın fikri neyse zikride odur. ama sevgilim ederse iş değişir anında silerim

0|1
    0|0
  • Affederim reis vicdan azabı çeksin montofon

0|1
    0|0
  • küfredene güler geçerim komikler çünkü mantıksız ama eskiden kızardım :D

0|1
    0|0
  • Affetmem

0|1
    0|0
  • Affetmem. Bugün küfür eden yarın başka saygısızlik yapar.

0|1
    0|0
  • affetmem sanırım

0|1
    0|0
  • O kişi özellikle erkekse asla.

0|1
    0|0
  • Evet affeder im

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben kimseye küfür etmiyorsam, kimsenin de bana küfür etmeye hakkı yok!

Çalıştığım iş yerinde patronun abisi denilecek herif-i nâşerif, bana haksız yere küfür etmişti..

O dakka adamı öldürmek istedim.. Elime tesisat borusunu alıp üstüne yürüdüm ama
    sonra dedim ki öldürsem o mezara ben hapse girecem, niye kendimi yakayım?

İş yerinden ayrıldım..

#Vesselam

0|2
    0|0
  • Ederim anaya ve baciya olmadiktan sonra küfür sahsi olarak ediyorum bazen bende yapilmamasi gereken bir davranış ama bizim toplumumuzda küfür var seviniriz küfür ederiz sinirleniriz kufur ederiz canımız yanar küfür ederiz :)

Her şeye kerimli küfürler ederiz :)

0|1
    0|0
  • özür dilerse sorun olmaz sanırım çünkü yobaz insan çok fazla yapacak bişey yok

0|1
    0|0
  • Olabilir = )

0|1
    0|0
  • Affetmişliğim var ama keşke de affetmeseymişim diyorum şimdi bakınca. İnsan diline sahip çkamıyorsa arkadaşlığımıza nasıl sahip çıksın?

0|1
    0|0
  • ağız alışkanlığı olan şeyler ile bir problemim yoktur. edebilir. büyütmem. bana sabaha kadar sövseler bir anlam ifade etmez benim için :D

0|1
    0|0
  • 😀 bnde ederim

0|1
    0|0
  • Affederim ama yazarım hepsini bir kenara

0|1
    0|0
  • Anama bacıma sevdiğime ölüme küfür ederse annesini çükerim bana ederse affederim

0|1
    0|0
  • Sen gelde bana küfür et hadi 😈not: avukatim hakaret davası diye bişey duydun mu bilmiyorum ama hakkında yakalama kararı bile çıkartırım

0|1
    0|0
  • Etmem

0|1
    0|0
Yükleniyor...