Kadınların alış veriş mantığını anlayan var mı?

Kadınların alış veriş mantığını anlayan var mı ?

0|1
19|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bizde eşimin annesine ayakkabı almaya çıktık eve tv aldık geldik

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Bugün bir hava alayım diye gittim 2 tişört , 3 Tayt, 3 mont biri deri , 2 eşofman takımı alıp geldim :D

0|1
    0|0
  • Bazen alışveriş kadınlara iyi geliyor. Kafalarını dağıtıyorlar. Bazen aşırıya kaçanda olmuyor değil ama olsun. Sonuçta biz alışveriş yaparak kafamızı dağıtıyoruz.

0|1
    0|0
  • Muz yiyim çilek tadı gelsin gibi bişey bu

0|2
    0|0
  • Bende böyle yapıyorum =/ Yapmazsam iyi olacak ama neyse =/

0|2
    0|0
  • Mutluluk kaynağı. İndirim zamanda ceket aldığında farklı güzel indirimli parça görünce alınmaz mı? Fiyat ve yakıştığı model hedefi saptırabilir.

0|1
    0|0
  • Şimdi çıkıyoruz bakıyoruz o ceketi alacaz ama gozumuz baska birseye carpiyo sonra o gozumuze carpan elbiseyi alacakken diger muhteşem ayakkabılara takılıyoruz ve icimize en cok sineni aliyoruz cunku baska zamanda ayakkabi diye elbise alabilir zaten surekli alışverişe cikariz😂😂

0|1
    0|0
  • Kadınları anlamak zor ama anlaşılır olsalardı kadın erkek ilişkileri olamazdı herhalde. Alışveriş konusuna gelirsek bazen öyle yaşanıyor gerçekten ama yinede bütçe ve ihtiyaç doğrultusunda düşünenlerdenim.

0|1
    0|0
  • Benim. alışverişim. daha stil. ve tarz olmak

0|1
    0|0
  • İnternet üzerinden alışveriş yaptığım için ne alacaksam onu alıyorum mağazayı dolaşmakla uğraşamam. :)

0|1
    0|0
  • biz bile çözemedik :)

0|1
    0|0
  • Kadınım ve anlamıyorum

0|1
    0|0
  • 😄 evet biraz öyle ama eğlenceli oluyor 😄

0|1
    0|0
  • Beynimiz garip çalışıyor sanırım.
    Bende böyle yaparım bazen. :)

0|1
    0|0
  • 😊😊ındırımde olabılır yakısıcagını dusunmus olabılır 😊😊

0|1
    0|0
    • kadınların seni seviyorum lafından daha çok sevdiği bir şey varsa o da indirimdir :)

• Iyı baklm keyıflı pazar dılerım🙋

• Yok bende cözemedim

0|1
    0|0
  • Aynı ben.

0|1
    0|0
  • Valla bende anlamıyorum... saatlerce alışverişte geçen vakte zaten anlam veremiyorum. . Bak en basitinden kış a gelmeden bir bot alayım dedim sevgilim önce gelmek istemedi ilk defa alış veriş yapacak tı benle... O gün salladı salladı akşama doğru sen istersen arabada bekle ben alıp geleyim dedim Baktınmı daha önce dedi , dedim Hayır. .. arabadan inme ile binme arasında 20 dk vardı sadece ve üç ayakkabıcı dolaştık :D bir saatten fazla olunca afakan basıyor bana

0|1
    0|0
  • Alışverişi çok seviyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yaw markete gidince ben de kaybediyorum kendimi :D gözüm hep abur cubura dalıyor gereksiz şeyler alıp dönüyorum :D aslında yumurta almak için gittiğim marketten yumurta hariç her şeyi alıyorum (._.)
    o yüzden anlıyorum kadınları birazcık (._.) onlar da kaybediyorlar kendilerini (._.) başka biri oluyorlar alışverişte :D

0|1
    0|0
  • Hadi tamam bu diyaloğu anladık öptük başımıza koyduk. Bu anlattığın hikaye de yaklaşık olarak 5-6 saat sürüyor mesele orda :)

0|1
    0|0
  • Anlayamazsınız.

0|1
    0|0
  • Yok.

0|1
    0|0
  • Ben kadınlardan daha berbat vaziyetteyim

0|1
    0|0
  • Kesinlikle ve kesinlikle kadinlar arasi rekabetten doguyor tum bunlar.

0|1
    0|0
  • aşkım ohaaa 700 milyardan 100 milyara düşmüş hemen alalım...

0|1
    0|0
  • Taşımayı çözdfüm ama :)

1|1
    0|0
  • En iyisi kadınları allışverişe götürmeyeceksin olup bitecek.

0|1
    0|0
Yükleniyor...