Arkadaşlar ben çok inek biriyim. Arkadaşlarım benle ezik diye dalga geçiyorlar bende onlar gibiolmak icin ne yapmalıyım?

Ben populer olmak istiyorum ne yapmalıyım? Ne gibi davranışlar sergilemeliyim.

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• görüntünü göstersen sana şunu yap bunu yap deriz ama popi olmak için bacak göstermelisin meme göstermelisin yani ruhuspu olmalısın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnek olmak kotu birşey değil kuzucum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ruhuna orspluğu işle

0|0
    0|0
  • öncelikle kıçını başını açmalısın bebeğim gecelerde eğlenmeye gitmelisin popüler olursun ancak başka yerlerinden taviz vermiş olursun

0|0
    0|0
  • Sınıf değiş küçügüm

0|0
    0|0
  • Asdfgs guldurdun :D

0|0
    0|0
  • Senin böyle arkadaslarin olduğun sürece bir nane olmaz neden dersen arkadaş dediğin seni düşünüp yardımcı olur anlicagin dalga gececeklerine sana yardım etsinler

0|0
    0|0
  • Üniversiteyi kazandıktan sonra istedigini yaparsın yüksek puanla gir de sonradan üzülme şıraya girebilirdim gezmek fenomen olmak yerine falan kardeşim

0|0
    0|0
  • Yakışıklı fiziği dumüzgün maddi durumu iyi olan bir sevgili yap ve arkadaslarinin görebileceği yerlerde dolaş bak ezik kim görürler. Tek kelime ile sosyal ol

0|0
    0|0
  • mutlu hayata sahip olacak kişi sensin değişme

0|0
    0|0
  • Okula Lamborghini ile git

0|0
    0|0
  • Bende öyleydim sonra bir dişhekimi oldum hepsi kapımda it oldu 😂

1|0
    0|0
  • Genel kültürünü arttır

0|0
    0|0
  • bosver yaa hala kaldimi boyleleri. kendin ol yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ay derdine bak. İneksen ineksin inekliğini evde yap okulda hocam ödev vardı diye hatırlatma ödevi yaptıysan önceden söyle arkadaşlarına ödev vardı gençler alın geçirin benden de sınıftan kaçılacaksa hayır diyen kısımdan olma olur bana uyar de zamanla aralarına girersin

0|0
    0|0
  • saçmalama asıl onlar ezik eğer onlara uymak istiyorsan inekligini unut ya da fırsatları değerlendirerek onları başarınla ez

0|0
    0|0
  • İnek olmamaya bak

0|0
    0|0
  • İnek ol daha iyi geleceğini kurtarmış olursun hiç onlara özenme
    İlerde senin emrinde çalışan bir ezik olurlar onlarda pis hayvanlarr

0|0
    0|0
  • Boşver kimseye benzeme

0|0
    0|0