Arkadaş çevresinden dışlanıyorum. Ne yapmalıyım?

Herkesle çok fazla yakın değildim fakat o çevreden bir çocuktan hoşlandığımı öğrendiler bana karşı soğuklar ama arada ayıp olmasın diye davet ediyolar davet ettiklerinde de bana imalar oluyor. Uzun bir zaman sonra bana geri dönerler mi? Uzak durmalı mıyım kendileri gelene kadar.

Güncellemeler:
Beni garip buluyorlar insanları bıktırdım hem çevreye girip hoşlandığım çocukla hiç konuşmayınca iyice göze battı. Başarılı olmamı mı kıskanıyorlar yoksa garip davranışlarımdan bu hale getirdim herhalde. Derste görmezden gelip sonra yanlarına oturuyorum. Böyle bir insanı kim ister ki. Duygularımı en baştan belli etmemeliydim.

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

• aman bosver öyle insnlr için kendni üzme güzel dostm seni kıskndklrndn böyle davrnıolr onlr senin arkdsn değil senin her fırstta kuyunu kzmya calsn insnlr untma

0|0
    0|0
    • benden soğudular hoşlandığım çocuk da derste gelip yanıma oturmaya çalışıyor yüz vermiyorum. Zor durumdayım.

• git kons onla sor neden böyle yptgnı

• İşte öbürleri benden uzaklaştı bir adım atmaya korkuyorum

En İyi Kız Görüşü

• bir cocuk yüzünden böylelerse sen terket onları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ezilmek hoşuna mı gidiyor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Öyle arkadaş olmaz bir kere. Uzak dur izin verme seni ezmelerine 😒

1|0
    0|0
  • Onlar sana gelince samimi ol kendin gitme ama tavır da yapma başka arkadaşlar da edinmeye bak bu arada sende benim soruma yorum yaparsan sevinirim sayfamda bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Takma tek takıl

0|0
    0|0
  • Uzak dur onlarla arkadaşlık kurma

0|0
    0|0
  • Tabiki de uzak dur onlara muhtaç mısın

0|0
    0|0
  • Uzak dur oylelerinden