Kadınların dış görünüş sahtekarlığı benim midemi bulandırıyor, Kadınlar neden böyle?

Makyaj yapıp yüzündeki kusurları kapamaya çalışırlar, Topuklu ayakkabı giyip normalde düz olan popolarını kalkık göstermeye çalışırlar, Destekli sütyen giyip küçük olan memelerini büyük göstermeye çalışırlar. Birde dış görünüş önemli değil önemli olan içgüzelliği derler ama çirkin erkeklere hep köpek gibi davranırlar yakışıklı çocukları hiç üzmezler. Hep sahtekarlık hep yalan dolan.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Başkalarına göre çok çirkin sevgilim oldu. Yanıma yakışmadığını da söylediler. Ama ben beyin kıvrımlarına aşıktım.
    Hani diyeceğim, genelleme yapma annem. Hangi erik memeli canını sıktı bilmiyorum ama bizim suçumuz yok valla.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• benimde aklım almıyo erkekler her haliyle doğal ama kadınlar hep yapmacık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Siz erkeklerde o kaslari ormanda agac kesmek icin yapmiyisunuz. Boyle kadinlari etkilemek icin yapiyorsunuz...

1|0
    0|0
    • kas seven kıro kızlardan nefret ediyorum. Kaslı sevgilinizin kollarında kendinizi bafiletin siz. :))

• Kas sevdigimi soylemedim..
      Erkeklerinde bu konuda bazi kadinlardan farki olmadigini soyluyorum..

• 😂😂😂 ellerinde imkan olan herkes kullanır yani. Buna sahtekarlık demeyelim 😊

0|0
    0|0
  • Bu normal bir de burnu memeleri gizleri yaptıran oluyor o tamamen fake oluyor çok itici.

0|0
    0|0
  • Haklı oldugunuz yonler cok fazla bende cevremdeki hemcinslerimin bu davranısları benide rahatsız ediyor ama ya sizler en kotusunu sizler yapıyorsunuz bunlar hep sizin icin:) cok zor dogal birini bulmak :(

0|0
    0|0
  • Doğallık en guzeli ama topukludan vazgecmem tabi o da popo içi degil sevdgm için

0|0
    0|0
  • kesinlike katılıyorum :p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunun sebebi sahtekarlık olsun diye değil. Kadınlar kendilerine bile katlanamayacak kadar aciz varlıklardır. Kendine katlanamayan başkasına nasıl katlansın. Boş ver.

0|0
    0|0
  • aynen evlenecegın kadını hortumla yıkayacan tazıklı su ile bakacan kaporta sağlamsa tamm evlenelım :Dsada yoksa kıtlerler karıyı :Dasd

0|0
    0|0
Yükleniyor...