Yaşadığınız en büyük vicdan azabı nedir?

Sende en çok sevdiğim, senin bana yarenliğin,
Düşmanlığına katlanamam bunu en iyi sen bilirsin.
Nasıl bu kadar sevipte, bana bu kadar acımasız olabilirsin?
Ey vicdan neden bu kadar gaddarca ruhumu kemirirsin?

Yaşadığınız en büyük vicdan azabı nedir?
Peki ya, sizdede mi böyle bu vicdan?
Sizedemi bu kadar acımasız?
Hadi anlatın nedir en büyük vicdan azabınız?

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• 16 yasinda trafik kazasında kaybettiğim kuzenimi son bir kez opup sarilma sansim varken 4 gun uyumazsa sorun olmayan ben morga gitmeyi cok isterken uyuya kaldım ve ben ona gidemedim ama o bana geldi. Karşımda gülümsüyordu ben onun kadar kimseyi sevmedim kimseye guvenemedim onunla büyüdüm o öldüğünde dugune gitmistim isteyerek zaten dugunleri ve uyumayi sevmeyen ben iyice nefret ettim. 29 agustos 2013 saat 20.15)

0|0
    0|0
    • Başın sağ olsun. Bu kabullenememekle ilgili bilinç altı bir durum olabilir o bende babamın öldüğü ilk zamanlar aneme "babam nasıl" diye sorduğum oluştur. İnsan sevdiğinin ölümünü yavaş yavaş fark ediyor.

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç çekmedim kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Benim vicdanim kadina yapilan siddetle surekli azap icinde.. Diyorum bunu yapan kisi insan olabilir mi? Siiddeti yapan kisi kadar belki bizde sucluyuz.. Vicdansizlar!!!

0|1
    0|0
  • Cokbüyük vicdan azabim yok

0|1
    0|0
  • Vicdan azabı çektirecek bir şey yapmadım çok şükür.

0|1
    0|0
  • Trafiğe ilk çıktığımda yanlışlıkla bir kuşu ezmiştim😔😔😔 Bu en büyük vicdan azabım

0|0
    0|0
  • Yok ki

0|0
    0|0
  • bundan 4-5 sene önce dedem hastanedeydi ölsün diye dua etmiştim dua ettikten 5-6 gün sonra kaybettik

0|0
    0|0
  • Hiç çekmedim

0|0
    0|0
  • su an bilemiyorum ama vardir muhakkak

0|0
    0|0
  • Sevmedigim birine umit verip birakmistim oglan zaten uyusturudan yeni kurtulmustu cok pismanim :( :(

0|0
    0|0
  • 13 yaşlarında büfe tarzı biryerde çalıştım 200tl civari bir para almışımdır toplam.. Sonra yerine bırakamadan oradan taşındık iki sene sonra oraya gittim kapanmıştı sahibi çok severdi beni hatırladıkça vicdan yapıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...