Okulda dayak yedim?

arkadaşlar cuma günü müdür yardımcısından dayak yedim hemde suçsuz yere. sınıftan birisi kendi yaptığı terbiyesizliği benim üstüme attı. tokat ve yumruk yedim resmen. birde üstüne hakaret yedim. aileme söylesem onlarda beni suçlu görürler şimdi ailemden de hakaret yemek istemiyorum. ilk defa suçsuz yere dayak yedim.. bir müdür yardımcısının bir öğrenciye fiziksel müdahalede bulunmaya hakkı var mı? şikayet etmeli miyim sizce?

1|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• oha bu ne ya dagbasımı burası neden şikayet etmıyorsun eger etmez ısen bak senın ustune daha cok gelecek haberın olsun demedı deme

1|0
    0|0
  • Dağ başı değil burası. Önce ailenle görüş sonra da gerekli mercilere şikayet et. Keşke cuma günü sıcağı sıcağına gidip sağlık ocağından darp raporu alsaydın. Yapacağın şikayet sonrası o md yardımcısı önce soruşturma geçirecek ardından da uyarı cezası alacaktır. Hatta para cezası alması bile gündeme gelebilir. Elinden geleni ardına koma, yaptığı yanına kar kalmasın. Senin adına çok üzüldüm.
    Eğitimde, aile içinde, sağlıkta, kısacası toplumun her noktasında ŞİDDETE HAYIR!

1|0
    0|0
  • Oha yumruk atti he sen erkek misin kizmisin aileninde kalbina sicim benm kardesime yakinima yumruk aticak mudur yardimcisi gtune jop sokarm

1|0
    0|0
  • Tabiki de kimsenin kimseye fiziksel şiddet uygulamaya hakkı yok.. Bazen öyle geri kafalı hocalar hala karşımıza çıkabiliyor. Bir kıza vurması resmen öküzlük hanzoluktur.. Haklıysan ve şahit olacak arkadaşların varsa yanında şikayet etmelisin.. Ben kız olsaydım bana öyle yapsaydı birde onu cinsel taciz yaptı diye şikayet ederdim. Vurma bahanesiyle her yerime dokundu derdim. O okulu başına yıkardım o pezevengin. Çok sinirlendim yaaaa. 😁😁😁

1|0
    0|0
    • kime şikayet edeyim ki? it iti ısırmaz diye bir söz vardır :/

• Rehber oğretmeninin yanına git. Ona anlat. Haksız yere dayak yediğini psikolojinin bozulduğunu söyle. Belki o sana yardımcı olabilir

• edersen kamu davası açılır personel hakkında soruşturma açılır dayağın derecesine göre maaşında kesinti yapılır belkide uzaklaştırlır elbette hakkı yoktur kesinlikle diziksel müdahelede bulunmaya

1|0
    0|0
  • Alo 170

1|0
    0|0
  • Abart

1|0
    0|0
  • Ailen sana destek verir ya da ailen sikayet eder korkma.

1|0
    0|0
  • Etmelisin tabiki ama kanitinda olmali yoksa yirtar suclamalardan.

1|0
    0|0
  • Hakkı yoktur

1|0
    0|0
  • Gidiyorsun bakanlığa şikayet ediyorsun olay bitiyor onunda eğitim hayatı bitiyor

1|0
    0|0
  • Sikayetci ol

1|0
    0|0
  • İstanbuldaysan gelip döveyim müdür yardımcısını?

1|0
    0|0
  • Sen kızsın ya nasıl vurdu sana :O bacım çocuğu ya Babana söyle pişman etsin Hem sen haklıymışsın

1|0
    0|0
  • mahkemeye ver

1|0
    0|0
  • sikayet et... sucu senin uzerine atanla ayrica hesaplasman sart

1|0
    0|0
  • Etsende bisi cikmaz

1|0
    0|0
  • hemen acil bir şekilde veline git gerekti şikayetler yapılsın. hangi devirdeyiz !!

1|0
    0|0
  • bir ara 1 kattan beni mudur asagiya atmisti s*** ktr git gelme bu okula demisti oda birseymi

1|0
    0|0
  • kime şikayet edeceksin? reşit değilsen en fazla müdüre söylersin onlarda üstünü kapatır. ya da ailene söyleyeceksin onlarda zahmet ederse seni hastaneye götürecek darp raporu alacaklar bununla milli eğitime ve adliyeye başvuracaksınız.

1|0
    0|0
  • Önceden yaptığın suçlara say :)

1|0
    0|0
    • ilk defa dayak yiyorum ve davranışlarımda bir sorun yok.

• Ozaman yazık olmuş ama olan olmuş artık ailen keşke bu konuda sana güvenebilseymişte o müdüre haddini bildirseymiş

Kızlar Ne Diyor 10

• Kesinlikle şikayet et odasinda yaptiysa kamera filan vardır muhtemelen disarida yaptiysa da mutlaka gören olmuştur
    Ayrıca aileme şöyle ha onlar da seni suclarsa çekinme korkma polise git
    Herkes seni susturmaya calisirsa yine susma twiter facebook filan buralardan DUYUR sesini
    Facebookta kadinin adi yok adli sayfa ya ulasmani tavsiye ederim sesini kesinlikle duyururlar

1|0
    0|0
  • Et tabi sikayet...
    Ezdirme kendini.. Hele de sucsussan..
    Ggit ve hhakkini ara..

1|0
    0|0
  • Polise şikayet et

1|0
    0|0
  • Kesin meslek lisesindesindir.. baska bir okulda asla yapmazlar cünkü bunu

1|0
    0|0
  • Oha bir de sen kızsın ve neden oldu bu olay bence şikayet edin

1|1
    0|0
  • şikayet et kesinlikle ne hakla vuruyor

1|0
    0|0
  • Git şikayet et

1|0
    0|0
  • İlk ailene söyle sonra şikayet et

1|0
    0|0
  • Tabiki git. Sikayette bulun. Hemen darp raporu alsaydin keşke

1|0
    0|0
  • hemen polise hemen beklediğin hata ben olsam mahkemedeydim şu an

1|0
    0|0
    • ailemin haberi yok. nasıl olucak ki?

• emin misin ailenin sana kızacağından, yineden ilk ailene söyle fayda etmezse hemen şikayet et
      böyle zalimlere susma

Yükleniyor...