Hayatan bir şey dilemek için bir şansın olsa ne dilerdin?

Evet arkadaşlar merak ediyorum bizim toplum ne dileyecek?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Günümüzde bir dilek hakkımız olması çok önemlidir. Maalesef
    sevinerek bu hakkımizı kullanırız her zaman. Benim bir dilek hakkım olsa bir dilek hakkı daha isterdim. Elde var 2 dilek hakkı , 1'i ile birer dilek daha
    dilesem 4 dilek hakkım daha olur. 4 dilek ile her istediğimi
    dilerim. Günah değilse Allah olmayı dilerim. Allah olduktan sonra
    dilek hakkım sonsuz kere sonsuz olur. Çok akıllı olurum. Maalesef
    her istediğimi yapabilirim. Kendime kasvetli bir yarış arabası
    yaptırırım. Onunla Antalya'ya gider dedemlerin elini operim. Dedem bana torunum Allah olmuş der. Sevinir. Harçlik verir. Abime vermez, çünkü o
    arabaya kusan bir canım. Sonra dedem mezarlıkta zombileri öldürmeye
    gonderir beni. Hepsini yok ederim ışın kılıcıyla. Babami da döverim...

0|0
    0|0
    • bu kiz normal degil piskolojimi buzdu ya kimsin nesin lan

• rsG:AHERHAWR:GA:RSHB:RSGRSGAWR:gWRG. R>:G:RW:GR:G: elifim ben elif arsız elif mc elif sosyetik elif

• Allah işde böyle mallık yapacağını bildiği için bu fırsatı vermemiş sana gene de acımış ve yemeğini yiyip bkunu sçabilecek kadar beyin vermiş

• sigaraların bedava olmasını dilerdim

0|1
    0|0
  • hicbirsey

0|0
    0|0
  • Annemin sagligina kavusmasi uzun ömuru olsun

0|1
    0|0
  • Mutlu Bir yuva : Annemin icinde oldugu Babamın İsten döndügünü gördügüm. Abilerim le Annem ile Babam ile aynı sofrada yemek yemeyi. Aile Taplosu isterdim. Mezarın altında ki Annemin Evimde, Baskası ile yasayan Babamın sevgisi ile mutlu olmak isterdim. Bin abi Bir Baba. bin Abla Bir Anne etmiyor.

Not : Eger dagılmamıs. Toprak altına yatmayıp hala Yanınızda iyi yönleriyle ya da Kötü yönleriyle Dahi olsa, Bir 4 duvar odalı yuvanız varsa eger Sanslısınız demektir. Of demeden önce düsünün. Ve Kıymetini Bilin. ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...