Bekleyim mi yatiyim mi?

Bilgisayarima update güncellemesi geldi güncellemeleri indirirken internet kesildi güncellemeleri yuklerkende yeniden başlatmak gerekiyodu bilgisayar donuncada yeniden başlatmak zorunda kaldım şimdide ekrana guncellestirmeleri tamamlayamadik değişikler geri alınıyor yazıyo uykumda geldi sizce bekleyimi yarıyimi teşekkür ler herkese okuduğunuz için bir sorun olurmu bilgisayarda

Güncellemeler:
Herkese teşekkürler bekledim ve oldu bir daha update yapmiycam iyi geceler

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Uyu yarin saglam kadayla guncellersin.
    Seninle beraber bilgisayarinsa uyusun.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi kapatsan, yarın kalksan interneti görünce tekrar indirir; bence sorun olmaz.

Not; güncellemeleri bunca yaşımda 1 kez dahi yapmamışımdır :))) Önermem.

0|0
    0|0
    • Ama bu baslangicta direk bu yaz çıkıyo kapatıp açmayı denedim guncellestirmeler geri alınıyor diyo bundan sonrada yapmam bir daha

• Tamam demin bir ara yeniden baslatiliyor dedi sonra yine aynısı oldu herhalde öyle yapcam

• Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

• Yat kanks

0|0
    0|0
  • Güncellemeleri indirmemiş ki tekrar açarsan tekrar başlayacak indirmesi ve sonra da yeniden başlatmanı isteyecek... Yeniden başlatırken bir kısmını, başlatıp açarken bir kısmını yükleyecek... Sen en iyisi yarın yap o işi...

0|0
    0|0
    • Şimdi kapatirsam yarın yine aynısı çıkmaz mi böyle kaldı bu

• Şimdi kaparsan o kapanmadan aynısı çıkacak açılacağı zaman değişiklikleri geri aldıktan sonra açılacak... Sonra sen yeniden güncellemeni yaparsın... Bir sorun olmaz ama sıkıntı etme..

• uyu bence

0|0
    0|0
  • Okumadım ama uyu kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...