Annem çok sinsi, ona karşı nefret duyuyorum bazen. Sizin de anneniz böyle mi?

Annem ölmüş akrabalarımıza beddua eden bir insan. Çok uzuluyorum. Neyse ki ben böyle değilim, her zaman merhametli olmaya calisiyorum. Ona bu konularda hic benzemiyorum.
Daha da canımı acıtan, başka insanlara beni kötülemesi. Bana bu yaşıma kadar hiç saygı öğretmedi, mesela kulağıma gelip gaz cikarticak kadar itici ve gevşek bir insan. Ondan iğreniyorum. Ben evden çıkmayan namuslu bir kızım, ama teyzelerime benim hakkımda yollu diye konuşuyor. Ben insanlara cok değer veren bir insanım ama anneme değer veremiyorum, ondan nefret ediyorum , acı olan sa aynı zamanda cok seviyorum ama yalnizca beni doğurduğu için, çünkü 9 ay karnında taşıması büyük ve zahmetli bir olay zaten benim için başka hiçbişey yapmadı.
Onunla hiç bir zaman dertleşemedim. bir keresinde uzun uzun ağlıyarak dertlestim, onu da gidip mahalledeki gereksiz insanlara bile anlatmıştı, insan kızının dedikodusunu yapar mı?
Siz de bu durumda kaldınız mı?

Güncellemeler:
Abimden ve babamdan da nefret ediyorum

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Annene kurban ol , tek diyeceğim bu.

0|0
    0|0
    • Arkadaşım herkesin annesi sizin ki gibi değil. Neler yaşadığımı bilmiyosun

• Yapamıyorum işte gercekten normalde çok iyi bir insanım. Ama o bana karşı o kadar şeytanca davranıyo ki onun hakkında iyi bişey düşünemiyorum. Bir de bişey soracağım ben anneme beddua ediyorum ve bağırarak karşılık veriyorum. Sence bu günah mıdır?

• Evet öyledir bence.

• Ben de babamdan nefret ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Annnendir saygılı ol sonuçta annen demeyeceğim..
    Bende babamdan nefret ederim
    Zor bir durum Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • Babamdan da nefret ediyorum abimden de 😐

• Kız sen aynı bensin heee 😁 bende öyle babam ablam ve abimi sevmem nefret ederim.
      Ama annem bir yana dünya bir yanadır benim için

Yükleniyor...