Insanları aşağılamaktan haz alan kişilerin çocuklukları sorunlu geçmiş olabilir mi? Neden?

Bazen bazıları karşısında insan olduğunu unutur. Ya da bunu önemsemez. Bu kadar düşüncesiz olmalarının sebebi nedir sizce? Peki siz hiç insanların insan olduğunu unutacak kadar kör oldunuz mu?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu yapan insanlar genelde geçmişinde aşağılanıp ezilen karakterler.

ezildiği zaman karşı tarafı güçlü bulan psikoloji ezince güçlü olduğunu zanneder.

aslında sadece bir silsile..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendileri çocukluk döneminde ailesi veya çevresi tarafından çok aşagılanmış aynı şeyi yetişkin olunca bir başkalarına yaparlar kendilerince intikam almış olurlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• aslında ailesinden gördüklerini yansıtır bircok cocuk
    yani annesi ya da babasından..
    dikkatlice incelersek anneleri ya da babalarınında aynı özellige sahip oldugunu fark etmemiz uzun sürmez gibime geliyor

0|0
    0|0
  • Çocuklukları ya sorunlu geçmiştir böyle tiplerin ya da aşırı şimartılmış, doyumsuz, sadece ben olmanın ötesine çıkamamış, böyle bir ortamda yetiştirilmiş de olabilir. Şartlarını bilmek lazım ancak insanları aşağılamaktan zevk alan insan bencil insandır ve her türlü sorunlu bir insandır. Gideri yok yani

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olabilir

0|0
    0|0
  • inanıyorum oalbilir

0|0
    0|0
  • Hayatları sorunlu olmasa öyle davranırlar mı

0|0
    0|0
  • Çocukluk yaşamadım.
    Belki bundandır

0|0
    0|0
  • Oldum insan değildi onlar beşikte bebeye kıydılar tedavi edecek doktora kıydılar okutacak hocaya kıydılar elim bile titremedi aşağıladım baya geri gelemezler oradan

0|0
    0|0
  • İnsan duyguları ile var olduğu müddetçe bu davranışların sonu gelmez

0|0
    0|0
  • alakası yok. bazı insanları aşağılamak çok normal ve gerekli. herkes yerini bilsin.

0|0
    0|0
  • olabiliyo bazen

0|0
    0|0
  • nedense üzerime alındım..

0|0
    0|0
  • Gayet normal geçti

0|0
    0|0
  • ohaa ben

0|0
    0|0
  • bebekken bıngıldağa alınan darbedendir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bir yerlerde assagilanip icinde kalmistir olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mesela bu sitede tartışmada üye konu konuşmuyor hemen sen aptalsın kuş beyni falan filan kullanıyor. Hemen kisilestirme olayı başlıyor. Evde sürekli bu tür konuşma tarzı varsa mutlaka algılanır depolanır kullanılır.

0|0
    0|0
  • Gördüğünü başkasına uyguluyor. Sevgi ortamında merhamet aşılanacarak yetiştirilen hiç kimse insanlara kırıcı davranamaz.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...