Makyaj yapmayi bilmiyorum?

Merhaba. 20 yasindayim ama makyaj yapamiyorum. Günlük makyajdan yana degilim ama özel günlerde yapmayi severim. Fondöten sürmeyi de daha yeni yeni alisiyorum. Alligi da dogru düzgün yapamiyorum ya cok fazla sürüyorum ya da yamuk oluyo olacagi yere gitmiyo bla bla bla. Göz makyaji yapmayi denedim bugün tüm gün yapamiyorum. Eyeliner de süremiyorum ben hicbir sey yapamiyorum!! Bir sürü makyaj videyosu izlerim ama olmuyo. Ne yapmaliyim?

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Fondeteni 5 yaşındaki çocuk bile sürer. Saçmalama bilirsin. Eyeliner tamam Allah var zor surmesi bende ogrenesiye kadar baya zorlandım. Ama öğrendim ve Şu an inan cok kolay geliyor. Allık zaten kullanmam anlamamda sürmesini. Ki benim makyajım Eyeliner ruj rimelle bitiyor.

1|1
    0|0
    • Cok sinirim bozuldu inan. Ne yaptiysam olmuyooo

Erkekler Ne Diyor 2

• Boşver be a kızlar aslında makyajsiz daha güzel oluyorlar

0|0
    0|0
  • Yapma zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Makyaj videolarını izlemeye devam edin :)

0|0
    0|0
  • Ben her makyajı biliyorum lakin sadece rimel, likit, ruj kullanıyorum bunları bilsen yeter digerleri yüzü bozuyor.

0|0
    0|0
  • Aslinda youtube a mayjac a ilk baslayanlar icin videolar vardir illa ki,
    Makyajini sade tutsan olmaz mi?
    Mesela fondoten kullanma, normal gunluk nemlendiricin ile fondoten i karistir, (bb cream) onu yuzune uygula? Normal krem gibi.. Bir maskara sur, illede eyeliner surcem diyorsan otur aynanin karsisina ac ogrenme videolarini saatlerce dene :))

0|0
    0|0
  • Makyaj yapmana gerek yok. Kaşlarini şekillendir kahverengi tonuyla birde maskara yap bukadar. Kizlarin ihtiyaclari bunlar.

0|0
    0|0
  • Boşver ben o makyaj malzemelerinin isimlerini bile bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • sebi bebiyi takip et :D örenirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...