Insanlar niye bu kadar fena ve fesat?

Hayattan soğuyorum resmen niye bu kadar fesatlar anlamıyorum ne anliyolar fesatlik yapinca

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hayattan sogumadim insanlardan sogudum çünkü hayat aynı hayat ama insanlar bozuk malesef

0|0
    0|0
    • Bütün hayat enerjim gitti su an hayir bide yakın akraba sktr edip yollayamiyon

• Sana boyle biri yapsa ona minnet duyarsin dimi ben sahsen ayrı bir yere koyarım o kisiyi. Ince düşünürüm aslinda cok yakınımız saniyodum meger hic degilmis tavir davranis iste ufak ama sinir bozucu seyler ayni sey onlara yapilsa dusman olurlar

• Yanı ama konuyu tam anlamadım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet ya sürekli bni çekemmeyen işte aarkaamdan knuşanlar oluyo çok kötüü kimseye güvenemiyorun ama var artık haarikaa arkadaşlarm

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar vardırki kendilerini yaşarlar dışarı onları alakadar etmez bazıları vardır dışarıya adamıştır kendisini onları mutlu ettikçe mutlu olur ve bazılarıda vardırki kendi için yaşayan beceremediğini dışarda görümce onuda batırmaya çalışırlar

0|0
    0|0
  • Yaşam biçimi olmuş

0|0
    0|0
  • o yüzden mağaramı seviyorum :D

0|0
    0|0
  • Hep kızlar hep kızlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• daha neler var neler

0|0
    0|0
  • Anlamıyorum bende..

0|0
    0|0
  • İnan bende anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • Bütün enerjim gitti Şu an ya anlatamam

• Ya canim kardesim deyip boyle yapinca ister istemez. Ya anne babaları vefat etti 23 25 yaslarindalar her islerini yaptik yardim ettik hep dusunduk bu nankörlük degil mi ayrica kardesm kardesim deyip boyle davranmak ikiyüzlülük degilmi ya

• Öyle maalesef. Bazı insanlar iyi niyeti suistimal edebiliyor. Bundan sonra siz de kendinizce önlemler alın ya da eskisi gibi davranmayın. Unutmayın yapılan her şeyin bir karşılığı vardır. Siz de onlar da alacaksınız bu karşılığı. Doğru bilenini yapmaya devam.

• Aynen öyle düşünüyorum. Şimdiki nesil bu konuda çok kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...