Terslenmek asla affedilmeyecek bir sey mi?

Okula yeni basladigimda uc tane kiz vardi bana bir sey sordular ve tersledim. bir daha kesinlikle arkadas olamayiz değil mi bana cok kirilmislardir.

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sana kırılsınlar, sen tarzını göstermişsin kötü birşey yapmamışsın ki bırak onlar tekrar gelir bu sefer güzel dille karşılık verirsin. Tarzını beyendim bu arada

0|0
    0|0
    • Tarzimi begendin mi ben insanlari kirmaktan zevk alan biri deildim cidden depresyondaydim ve cevremdekilerin beni disladigini dusunuyordum ondan oyleydim sonra cok vicdan azabi cektim

• Hayır, ilk birisini kırdıktan sonra o kişiyle tekrar görüşmenizde daha iyi bir iletişim kurarsanız. Sağlam arkadaşlık edinebilirsiniz bu gerçek. Ben senin depresyonda olduğunu bilmiyorum, bu haraketi iletişim oyunu olarak yapıyosunuz sandım. Saten birini kırarak zevk almak insanlık dışı birşeydir. kusura bakmayın yanlış anlamışım :)

En İyi Kız Görüşü

• affedilmez tabi

0|0
    0|0
    • Neden sinirli bir anima denk gelmislerdir belki

• Ben de alinganimdir hatta ofkemi baskalarindan değil de aglamak veya kendime zarar vererek cikarirdim. Ama sonunda yine herkesi affeder konusurdum. Napiyim küslüğü sevmiyorum.

• belki en iyisi...

Erkekler Ne Diyor 1

• Özür diledin mi (denemeden bilemessin)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...