Saat 12 ye kadar sorulan tüm soruları Canlı cevaplayacağım PSİKOLOG?

Psikoloji alanında merak ettikleriniz. Sormak istedikleriniz. Görüşleriniz v. s. şöyle 1 - 1buçuk saat cevap vereceğim. İlgililere duyurulur

Güncellemeler:
Bu gece uyumak yok... varsa derdiniz buyurun !!

0|1
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Kısaca söylesem, eşim beni yarı yolda bıraktı, hayal kırıklığı yaşattığı için ona olan öfkemi bir türlü söndüremedim. Ne yapmam lazım?

0|0
    0|0
    • EĞER BİRİ SİZİ ALDATTIYSA ve bunun farkına vardıysanız iki göbek atıp keyfini çıkarın,, Ciddiyim ve dalga geçmiyorum. Neden mi? sizi aldatıyorsa o onun basitliği, karaktersizliği ve adiliğidir.. Ve böyle bir insan geçte olsa kendi karakterinin gerekliliğini ortaya çıkararak sizi bilgilendirmişse,, elinizin tersiyle iterek sıktr git lann deyip - hamamda kese sonrası attığınız kirler gibi hayatınızdan atın ve rahatlayın.. Sonrada bu rahatlamanın üstüne iki göbek atıp hayatınızı kaldığınız yerden daha güzel ve daha tecrubeli bir şekilde devam edin. Yeni hayaller yaeni hayatlar peşinde koşun. Bu kadar dert tasa ve strese değmeyen biri için bence gerekli değil, onun için anı tersine çevirerek yüksek moral ve böyle bir şeyin farkına varmış olmanın mutluluğuyla daha güzel günlere yürüyün.. Kaybetmiş olan ve kaybedecek olan her zaman karşı taraf olacaktır…Bu bakış açısına ulaştığınız zaman, sizler zaten gönül rahatlığı içerisinde hayatınıza olumlu değerler katarsınız

• Mantıklı olanı öyle yapmak, ama kendime anlatamiyorum. Evlendikten sonra iş hayatımı bıraktım, tüm hayatımı ona adadim. Seneler geçtikten sonra sil baştan başlamak zorunda kalıyorum, dusununce gelecekten ümidim yok, kendime de guvenim yok, kırık dökük virane gibi hissediyorum. Biliyorum, geçecek. Zaman herşeyin ilacı, ama bu ne kadar zaman alacak?

En İyi Erkek Görüşü

• Neden bazıları hiç kimseyi düşünmeden acımasızca illegal yollardan güç sahibi olurken dürüstler hep kaybeder. Dürüstler için bir çözüm yok mu?

0|0
    0|0
    • Bunun temeli habil ile kabile kadar uzanır. Yaratıcının koyduğu bir kanundur bu, Soru psikolojiden çok manevi destekli bir soru ve hayatın iki dünya olarak düşünüp sonsuz olarak kabul edersen, kısa zamanlı dünya hayatında Allah 'ın sevdiği kulları bazı sınavlara tabii tutarak onlara sonsuz bir mutluluk bahşetmesi şeklinde düşünülebilir. En genel tabirle ( Haşa/teşbihte kusur aranmaz ) Ayı palağını döverek sever !!

• Kaybetme derken maddi açıdan dedim tabiki. Manevi açıdan kendini koruyabilmek ayrı bir güçtür. İradeden gelir.

Kızlar Ne Diyor 2

• psikolojini karmaşık olması bir fikirden diğerine gitmek güvensizlik deli hareketler falan
    bunu nasıl açıklarsın

0|0
    0|0
  • Sorduğum soruya yorum yaparsan, gerçekten çok sevinirim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Abi bu kızlarda neden problem var bu kadınları nasıl anlayacağğız bir açıklasana

0|0
    0|0
    • Beynim yandı birader. böyle soru sorulur mu daha ilk baştan :)

• sorun bende değilken kızlar neden bu kaar sorunlu abi onu soruyorum :D

• Pazar günleri neden pazartesi mesaisini düşünmekle geçiyor. Şimdiden pazartesi sabahı çalan alarm aklıma geliyor çıldırmak üzereyim.

0|0
    0|0
    • Pazartesi sendromu sosyal meda aracılığı ile üretilen ve yayılan bir sendromdur. Öyle bir sendrom 5 sene evveline kadar yoktu. Haftanın ilk günü her zaman en güzel gündür. Sendromu bir kenara koy. Haftaya yeni başlamaya bak. daha geniş bilgi için özele !!

• Ya bende vardı hep bu sendrom. İlkokul 1. Sınıfta başladı tam olarak.😊

• psikoloji ikilemde kalmayı nasıl görür mantıklı açıklaması var mıdır a seçeneği veya b seçeneği ikisinden birisini seçmek mi doğrudur ikisi arasında kararsız kalmak sorun mudur psikoloji de çünlü sonsuza kadar giden bir döngüde kalıyosun. yoksa gayet normal bir durum mu?

0|0
    0|0
    • ikisi arasında kalmak duygusallık, birini seçmek mantıklılık oluyor. Sorun değildir. Sadece duygusal bir yapıda olduğunu ortaya koyar. Mantığı ön plana alırsan birini seçersin

• sağolasın üstad. takibimdesin bilesin ;) başarılar.

• Benim sana bir sorun olacak sosyal fobi asosyallik
    Cekingenlik icin bir ilac kullanmistim ama bazi nedenlerden dolayi aniden biraktim ve birazda olsun degistigimi hissetdim ama cekingenligimden degil baska yonden davranis gibi daha ciddi olmustum cevremdeki insanlar bana cok degistin falan demislerdi simdi yeniden kullaniyim mi kullancaksam hangi markadan kullanayim cevap verirsen sevinirim

0|0
    0|0
  • Reiz eğer trollemiyorsan sana bir sorum var...

Kızlarla konusma ve arkadaş olmada güçlük çekiyorum meslek lisesinde okudum suana kadar hiç sevgilim olmadı yaşım 20 acaba bende sosyal fobimi var ya da özgüven nasıl kazanırım?

0|0
    0|0
    • Bunun gibi bir kaç soru geldi. uzun bir cevabı var. Özelden yaz mutlaka cevap vereceğim ya da bununla ilgili bir blog hazırlayıp herkesin kullanımı için yayımlayayım. Özelden iletişim bırak

• Çekingenlik ve utangaçlığı nasıl yenebilirim

0|0
    0|0
    • Yukardaki yoruma bakarmısınız lutfen !!

• Bro hazır bulmuşken seni bir faydan dokunsun 😅

Yükleniyor...