Asosyal ve utangaç olanlar cevaplasın?

Asosyal ve utangaç olanlar veya eskiden asosyal ve utangaç olanlar bundan nasıl kurtulurdunuz veya nasıl kurtuldunuz? Neler yaptınız ne kadar zaman aldı?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit. Bu konuda erkekleri eğiten siteler ve kişiler mevcut.
    Kızlara da eğitim verebiliyoruz ancak pek gelişmeniz taraftari değiliz.

1|0
    0|0
    • neden

• Neyse boşver mesaj at

• Dalga geçiyosun sanırım bu üyeye mesaj gönderemezsin diyo, neyse SİOANQP

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben değilim de bir arkadaşım vardı utangaç bende aldım bunu yanıma gezdir allah gezdir her ortama girişimde ona takilir arkadaşlarımla tanistiririm konuşmasını saglardim zorla da olsa kabak çiçeği gibi aciliverdi şimdi ki haliyle. eski halini kiyaslayamiyorum bile

0|0
    0|0
  • Ben kimseyle konuşamazdım aynada kendime bile bakarken utanırdım
    Bunu düzeltmenin tek yolu tecrübe normal yaşam alanının dışına çık ve saçmala çünkü emin ol o utangaçlıkla saçmalıyorsun fakat zamanla düzeliyor yabancılara saçmaladığın içinse ileriye dönük endişelerin olmuyor

0|0
    0|0
  • Kurtulamadım

0|0
    0|0
  • İnatla üstüne gidip sosyalleşmen lazım insanların arasına karış kafede otur arkadaşlarınla çık dolaş sürekli her gün her gün çık git saatlerce düzelirsin zamanla farklı insanlarla tanış bir de bir erkek arkadaş çok ciddi anlamda açar seni etkiliyor baya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mimarlık okuyarak. o kadar çok sosyal ortamda bulunman ve insanlarla içiçe olup konuşman insanlar karşısında bir şeyler anlatman gerekiyor ki.

0|0
    0|0
  • herşey bir anda oldu çatlak bir arkadaş buldum hepsi bu

0|0
    0|0
  • Özgüvenini kazan ve kendin ol tatlım. Ek bir şeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Geçmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...