Yarın Ygs sınavı var bana dua eder misin?

Yarın ygs var heyecan yok ama ne yapıcaz bilmiyorum. Siz yinede dualarınızı eksik etmeyin dostlar...

Güncellemeler:
Okunuşu
1- Bismillahirrahmânirrahîm.
2- Elhamdü lillâhi rabbil'alemin
3- Errahmânir'rahim
4- Mâliki yevmiddin
5- İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în
6- İhdinessırâtel müstakîm
7- Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn
.,,

2|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Hadi hep beraber birbirimize edelim bence.

0|1
    0|0
    • Valla Ayetel kursi zinciri kuralım yapıyorlar ya :D

• Yav ben beni geçerler demiyorum sanki ben fesatım ama kendimide düşünmek zorundayım onlar oturmuş ay barkındur sanada okuyalım sen bizi geç demediklerinden eminim :D O kız banada duaya inancım sonsuz

• Tamam, dualarım hepimizle. :D

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle sakin ol dicem amâ olmicaksin. Ne evhâmli nede panik.. Kaygili ama tatli olsun. Kesin istedigim yeri kazanirim diyerek girme ne kendine guven ama ucurma bunu icind3n. Hep o doğru soruyu bul. Bilginle özveriyle.. Her yaptigin soruyu tamam diyer3k gecme. Anlamadinsa s9nra tekrar bâk. İkinci bakisinda daha iyi anladigini goreceksin. Sinava ilk girdiginde tum sayfalari kontrol et sorulara yuzelsel goz gezdir iki dk ka bu seni geriye degil ileriye tasiyacaktir. Gozlemledigin sorular insan beyninde pc arka plani gibi işler. Sen istemesende o soruyu cozmeye baslar. İste bu yuzden ileri bir soruta gec tekrar bak. Umidini kirma calismissan yaparsin. Kolay gelsin şimdi den basarilar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah C. c yardımcın olsun kardeşim

0|1
    0|0
  • Ederiz

0|1
    0|0
  • inşallah çalıştığın kadar başarılı olursun. amin.

0|1
    0|0
  • kardeşim her şey gönlünce olsun takma

0|0
    0|0
Yükleniyor...